fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

پیچاپ

شرح

http://pichap.com

info@pichap.com

   ایران
   تهران
   تهران

طراحی و چاپ کتاب عکس

پیچاپ ارائه دهنده خدمات آنلاین طراحی و چاپ آلبوم عکس، بستری را در فضای وب برای کاربرانش مهیا کرده تا عکسهای دیجیتالی که روی دستگاه های مختلف الکترونیکی ذخیره شده و کمتر دیده می شوند رو به آلبوم عکس تبدیل کنند.
در سایت پیچاپ می توانید عکسها را از روی تلفن همراه، تبلت و رایانه داخل حساب کاربری خود آپلود کنید ، به سادگی عکسها را بزرگ یا کوچک کنید، بچرخانید و نور و رنگ آنها را تنظیم کنید و صفحه به صفحه آلبوم عکس خود را ورق بزنید و با سلیقه خودتان طراحی کنید.پیچاپ مجموعه ای از پس زمینه ها و استیکرهای مختلف را برای استفاده در طراحی کابر روی سایت قرار داده که به صورت موضوعی دسته بندی شده اند. همچنین قابلیت اضافه کردن متن با رنگ ها و فونت های مختلف فارسی و انگلیسی را هم در اختیار کاربر قرارداده است.
پیچاپ برای کاربرانی که زمان کافی برای طراحی آلبوم ندارند هم راه حل ارائه داده است! شما می توانید عکس ها را آپلود کنید از بین طراحی های آماده ای که موضوعات متنوعی مثل تولد ، ... یکی را انتخاب کنید و با یک کلیک عکس های خود را داخل آلبوم جایگذاری کنید.
پیچاپ تنوعی از اندازه و کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد تا آلبوم عکس مورد علاقه خودتان رو انتخاب و طراحی کنید، سفارش چاپ بدهید و بعد از دو روز کاری تحویل بگیرید.

فایل
فایل
انصراف
همکاران