fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

پارک زالو

شرح

http://leechpark.com

alinejad_mm@yahoo.com

   ایران
   البرز
   کرج

پاسخ گویی به نیاز بیماران طب سنتی و درمان آنها

درباره پارک زالو
شعار ما : ما در پارک زالو مراقب قدم های شما هستیم.
با پیشرفت تکنولوژی بشر امروزی در معرض خطرات زیادی از جمله : ارتعاشات مخابراتی ,آلودگی های صوتی , آلودگی های زیست محیطی , استرس ,بیماری های روانی و ... قرار گرفته است از این رو متاسفانه بیماری های زیادی از جمله سرطان در چند سال اخیر در کشور شایع شده است .
همچنین مصرف دارو های شیمیایی باعث عوارض زیادی در بدن عزیزان ما شده است به این جهت هموطنان عزیز با روی آوردن به طب سنتی و اسلامی که تاریخچه ای کهن در کشور عزیزمان دارد , باعث رشد و رونق این بخش از طب شدند حال آنکه زالو درمانی یکی از شاخه های طب سنتی بوده که در درمان بسیاری از بیماریها تاثیر شایان توجهی داشته و دارد.
از این رو پارک زالو با هدف رشد و ارتقا عملیات تولید , پرورش و فروش در صنعت زالوی کشور با اتکال به خداوند متعال و همت جمعی از متخصصین در حوزه های دامپزشکی , شیلات ومدیریت که تجربه چند ساله در این صنعت دارند , با تاسیس شرکت تعاونی پارک زالوی ایرانیان به شماره ثبت 32924 در زمینه تولید و پرورش زالوی طبی ،تولید فرآورده های مرتبط ، تحقیق و توسعه و حمایت و پشتیبانی از متقاضیان مربوطه پا به عرصه حضور نهاد.
در این سال ها اندوخته های ارزنده ای در این صنعت کسب کردیم و روزهای تلخ و شیرین بسیار داشتیم.
متوجه شدیم که این خلقت خداوند متعال بسیار حساس و باهوش است و سعی کردیم تا با این جانور زندگی کنیم و آن را بیشتر بشناسیم اما چه کنیم که این صنعت در کشور ما بسیار نو بوده و تحقیقات و پژوهش های بسیار اندکی در این زمینه وجود دارند و بیشتر آنها هم حاصل تلاش متخصصان پارک زالو و شرکت های دیگر بوده است.
ما میتوانستیم تا با تجربه خود در سالهای گذشته تحت عناوین مختلف به درآمد برسیم و مثل خیلی ها کاغذی رشد کنیم اما ارزش شما برای ما بسیار زیاد بود ما صبور بودیم و تلاش کردیم تا اهداف و ماموریت های ما فقط حول محور کسب درآمد نباشد زیرا ما اعتقاد داریم که اگر خدمتی شایسته به هموطنان عزیز ارایه دهیم ,روزی را خدا خواهد رساند.
ما تلاش خود را انجام دادیم و خبر های خوبی برای شما داریم.
همچنین در این سالها تبلیغات فضای مجازی و تلویزیونی افراد بسیاری از هموطنان عزیز ما را با دادن وعده های بسیار و بدون برنامه ریزی مشتاق ورود به این صنعت کردند اما افسوس که بدون آگاهی و دانش لازم با ضرر های سنگینی مواجه شدند و تنها برخی از این عزیزان با تحمل سختی های فراوان بالاخره موفق به تولید شدند، ما نیز در مقابل آنان مسئول هستیم و به آنها کمک میکنیم تا محصولات بهداشتی و با کیفیت خود را معرفی کنند.
همچنین تلاش ما بر این است تا با شفاف سازی و ایجاد اطلاعات صحیح و کامل به متقاضیان کمک نماییم تا با چشمان باز تصمیم به ورود به این صنعت بگیرند و با برنامه ریزی و تعیین اهداف مناسب و پیاده سازی استراتژی های مناسب زمینه رشد و بهره برداری آنها فراهم آید.
در نهایت ضمن سپاس و قدردانی از سازمان های حامی از جمله سازمان بسیج سازندگی ، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی ،شیلات ،دامپزشکی و .... ،دست کسانی را که در این سالها در راستای رشد و ارتقاء صحیح و کارآمد این صنعت تلاش کردند , به گرمی میفشاریم و آرزوی توفیق و سلامتی برای آنها داریم.به امید موفقیت

فایل
فایل
انصراف
همکاران