fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

یادگیری آسان

شرح

https://irprogram.com

naghshbandy.f@gmail.com

   ایران
   خراسان جنوبی
   بیرجند

تولید ویدئو های آموزشی در کنار فروم تخصصی برنامه نویسی

تازگی و جذابیت ذاتی نوآوری‌های روز افزون دنیای دیجیتال، به علاوه فرصت‌های کاری ایجاد شده، بسیاری از جوانان را در مسیر یادگیری، به دنبال آموزش برنامه نویسی، طراحی وب، سئو، نویسی اندروید وios ، گرافیک، بازی سازی، امنیت، و .... قرار داده است.
شاید تازگی این فناوری‌ها باعث شده است تا منابع آموزشی در دسترس این علاقه‌مندان نباشد و یا اینکه منابع موجود به خاطر نداشتن کیفیت مناسب کارایی لازم را در ارائه مفاهیم آموزشی نداشته باشند و مهم تر از همه بسیاری از افرادی که در ابتدای این مسیر هستند به اساتید مجرب در این حوزه دسترسی ندارند و همچنین در مسیر این یادگیری مشکلاتی هستند که کاربران در حال اموزش به انها برخورد میکند و یک سیستم یک پارچه برای رفع مشکلات برنامه نویسان در حوزه های مختلف وجود ندارد.
آکادمی مجازی ای ار پروگرم با هدف رفع نیازها و محدودیت‌ها و مشکلات حوزه ی یادگیری و اموزش انلاین از 2 ماه پیش استارتاپ خود را در زمینه آموزش برنامه نویسی و راه اندازی یک فروم جهت رفع مشکلات برنامه نویسان آغاز کرده و در حال حاضر توانسته است در زمینه‌های مختلف اغلب خواسته‌های کاربران را به صورت کامل برآورده کند. روزانه 800 کاربر از سایت ما باز دید میکنند و فرایند در امدزایی به این صورت است که ما فیلم های آموزشی تولید شده را به فروش میرسانیم و برای رفع مشکلات برنامه نویسی برنامه نویسان ایرانی یک فروم طراحی خواهیم کرد که برای پرسیدن سوال و رفع مشکل کاربر باید سالانه مبلغی ناچیز پرداخت کند .

ویژگی ها محصول:
 ارزان
 دسترسی آسان
 کیفیت بالا
 بروز بودن آموزش ها


فایل
فایل
انصراف
همکاران