ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

دانش بنیان ویدا پرداز پارس

شرح

http://skstp.ir/

ma3oudphp@yahoo.com

   ایران
   خراسان جنوبی
   بیرجند

سامانه مدیریت تخفیف فروشگاه های تجاری

مشخصات محصول :
با توجه به گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و از طرفی توسعه بخش خصوصی و ایجاد فضای رقابتی، وجود سامانه ای که بتواند قدمی موثر در این راستا بردارد می تواند مفید باشد.سامانه مدیریت تخفیف فروشگاه های تجاری، با بستن قراردادی با فروشگاه های تجاری اقدام به ارائه کالا و خدمات آن ها با تخفیف توافق یافته بین سامانه و فروشگاه می کند. بدین صورت که از یک طرف فروشگاه خدمات و کالای خود را با تخفیف ارائه داده و از طرفی دیگر سامانه با توان مضاعفی که از بستن قرارداد با فروشگاه های مختلف پیدا میکند به صورت هماهنگ کار تبلیغات را انجام داده و از طرف سوم، مشتریان نهایی کالا و خدمات را با نرخ مناسب تری دریافت میکنند. فروشگاه نیز با افزایش فروش در مجموع هم سود بیشتری می کند و هم کسب و کار خود را به مشتریان سامانه معرفی می کند. سود سامانه درصدی از سود فروشگاه است که در ابتدای بستن قرارداد معین شده است. در اکثر موارد سامانه خدمات یا کالا را به صورت عمده(تعداد بالا) از سرمایه در گردش خود با قیمت بسیار مناسب خریداری میکند و یا اندکی سود در اختیار مشتریان قرار می دهد.
ویژگی ها محصول:
ویژگی منحصر به فرد سامانه تحلیل داده های فروش با استفاده از تکنیک های داده کاوی است که نتایج را به صورت مشاوره تخصصی در اختیار فروشگاه ها قرار می دهد و یا خود به صورت تجاری از آن بهره می برد. داده های فروش سامانه با استفاده از تکنیک های داده کاوی تحلیل شده و فروش محصولات را پیش بینی می نماید که به فروشگاه های مختلف و خود سامانه در جهت تهیه به موقع و به اندازه محصولات و برنامه ریزی های دیگر کمک می نماید و سودآوری بیشتر را با مهندسی دانش موجب می شود.
در کنار همه این ها سامانه ویژگی جدیدی دارد و آن مکان یابی مراکز تجاری و خدماتی از بانک اطلاعاتی خود است (روی نقشه) به گونه ای با زدن کلید واژه ها (بی نهایت برای یک مرکز کلید واژه میتوان تعریف کرد) میتوان مراکز خدماتی که گذشته تخفیف ارائه میکرده اند یا اکنون فعال هستند را پیدا کرد.
تخفیف پله ای و تخفیفات موردی و مناسبتی نیز ویژگی جدیدی است که سامانه آن را به شیوه نوینی پیش بینی کرده است.

عناوین دستاوردها:
 اخذ مجوز دانش بنیان سال 1393
 کسب نماد اعتماد الکترونیکی


فایل
فایل
انصراف
همکاران