ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

سیستم اموزشی کلاس 724

شرح

http://class724.ir/

iclass724@gmail.com

   ایران
   خراسان جنوبی
   بیرجند

سیستم برگزاری آنلاین دوره های تخصصی

مشخصات محصول:
برگزاری آنلاین دوره های تخصصی موضوعی است که در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و شرکت های کوچک و بزرگی در این زمینه فعالیت می نمایند . سامانه برگزاری آنلاین دوره های آموزشی تحت عنوان کلاس 724 با استفاده از برترین و بروز ترین تکنولوژیهای موجود در این زمینه از قبیل Microsoft Lync و Adobe Connect به عنوان BackBone استفاده نموده و همچنین با طراحی و پیاده سازی پنل مدیریتی منحصر به فرد ، مراحل ثبت دوره های آموزشی ، مدیریت و برگزاری این دورها را تسهیل نموده است. کلاس 724 اولین نمونه بومی برگزاری آنلاین دوره های آموزشی تخصصی در ایران است.
ویژگی ها محصول:
 بستر بومی و حرفه ای برگزاری آنلاین دوره های آموزشی با ویژگی های زیل :
 ارتباط شنیداری و دیداری
یکی از اصلی ترین ابزارهای ارتباطی اسکای روم، ارتباط شنیداری و دیداری می باشد. این ارتباط بر پایه صدا و تصویر بوده و محدودیتی در تعداد نقاط ارتباطی و یا تعداد افراد حاضر در جلسات ندارد. این ارتباطات به صورت دوطرفه برقرار شده و قوی ترین ابزار جهت تعامل کاربران در رویدادهای آنلاین است.
 نمایش اسلاید
با استفاده از ابزار نمایش اسلاید می توان فایل های مختلف مانند Powepoint, PDF, Word را به صورت اسلاید برای سایر کاربران حاضر در اتاق به اشتراک گذاشت
 اشتراک دسکتاپ
 با استفاده از ابزار اشتراک دسکتاپ می توان فایل های مختلف مانند Powepoint, PDF, Word، صفحات وب، محیط نرم افزارها و حتی محیط دسکتاپ رایانه را برای سایر کاربران حاضر در اتاق به اشتراک گذاشت.
 وایت برد (whiteboard)
وایت برد (whiteboard) یکی از ابزارهای مفید در آموزش های آنلاین، جلسات مجازی و وبینارها بوده و می تواند به عنوان مکملی در کنار سایر امکانات ارتباطی، نقش مهمی ایفا کند. گاهی اوقات محتوای مورد نظر می بایست در حضور کاربران تهیه و ارایه شود. حل مسایل علمی و فرمول های مورد نیاز از جمله این موارد می باشند.

موارد کاربرد و فرصت هاي كاري محصول:
موارد کاربرد

 آموزشگاه های رسمی جهت برگزاری دوره های آنلاین
 شرکت ها، بانک ها و بیمه ها جهت ارائه آموزش های ادواری سازمانی

فرصت هاي كاري

 متخصصین رشته های مختلف جهت ارائه تخصص
 دانش پذیران رشته های مختف جهت یادگیری تخصص و اماده شدن برای بازار کار

عناوین دستاوردها:

 دریافت نماد اعتماد الکترونیکی
 جذب بیش از 50 مدرس متخصص در زمینه نرم افزار و الکترونیک
 برگزاری بیشتز 74 دوره اموزشی آنلاین

فایل
فایل
انصراف
همکاران