fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

دانش بنیان پرچم اندیشمند پارثاوا

شرح

http:///http://www.elmokherad.com

parsava1394@gmail.com

   ایران
   خراسان جنوبی
   بیرجند

سامانه نرم افزاری و اینترنتی علم و خرد


 نرم افزار سازنده بسته های آموزشی (Package maker)
 نرم افزار پردازش کننده بسته ها (Package processor)
 بانک اطلاعاتی آنلاین (Online Database)

 نرم افزار سازنده بسته های آموزشی:
اساتید، دانشجویان، دانش آموزان و همه علاقمندان می توانند از طریق این نرم افزار اقدام به طراحی و ساخت بسته های آموزشی مورد نظر کنند. این بسته ها شامل آموزشهای صوتی، تصویری ، آزمونها و سایر تنظیمات مورد نظر می باشند. این بسته ها قابلیت برنامه ریزی برای فعالیت در زمانهای معین، آزمونگیری، ثبت نتایج در دوره های برنامه ریزی شده و در نهایت ارسال نتایج به پایگاه داده می باشند. نرم افزار پس از ساخت بسته های آموزشی آنها را در دو فرمت مخصوص سیستم عامل ویندوز و اندروید منتشر می کند.
 نرم افزار پردازش کننده بسته ها:
این نرم افزار بر روی سیستم عامل های متفاوت نصب شده و خوراک کاربردی آن پکیج هایی است که توسط نرم افزار سازنده بسته ها ساخته شده است.
این نرم افزار طبق برنامه ریزی موجود در بسته های آموزشی عمل می کند، نتایج آزمونها و فعالیت ها و یا نظر سنجی ها را ثبت و ضبط کرده و در صورت لزوم از طریق پیامک و یا اینترنت اقدام به ارسال آنها به پایگاه داده می کند.تنظیمات مختلفی روی این نرم افزار قرار داده می شود تا محیط کاربری مناسبی داشته و بتواند در نقش یک شبکه اجتماعی عمل کند.
 بانک اطلاعاتی آنلاین:
بسته های آموزشی ساخته شده بر روی این بانک اطلاعاتی منتشر می شوند. موسسات و دانشگاه ها و سایر سازندگان بسته ها می توانند صفحه مخصوص به خود را در این بانک ایجاد نمایند و آمار استفاده کنندگان از بسته ها، آزمونها و نظر سنجی ها به این بانک ارسال می شود تا در اختیار سازندگان قرار گیرد.
نرم افزار پردازش کننده نیز از طریق اینترنت به این بانک متصل شده و می تواند بسته های مورد نظر کاربر را که بر روی بانک موجود هستند، بارگیری نماید.
موارد کاربرد طرح:
اساتید، دانشجویان، پژوهشگران، معلمان و سایر کسانی که مایلند در زمینه آموزشهای الکترونیکی و آزمون سازی فعالیت کنند نرم افزار سازنده بسته های آموزشی را از سایت اصلی نرم افزار دانلود می کنند. این نرم افزار را به رایگان بر روی رایانه و یا لپ تاب خود نصب می کنند و با استفاده از رابط کاربری بسیار ساده و آسان نرم افزار که به زبان پارسی می باشد اقدام به طراحی و تولید بسته های آموزشی، آزمونها و یا ترکیبی از این دو می کنند. سپس با خروجی گرفتن از نرم افزار در دو فرمت مخصوص ویندوز و اندروید، بسته های تولید شده را در اختیار سایرین و افراد مورد نظر خود قرار می دهند.
کسانی که می خواهند از این بسته ها استفاده کنند، با مراجعه به سایت اصلی نرم افزار، نرم افزارهای پردازشگر بسته ها را با توجه به نوع سیستم عامل خود(اندروید یا ویندوز) دانلود و به طور رایگان نصب می نمایند.
در این مرحله بایستی بسته های آموزشی ساخته شده را به نرم افزارهای پردازشگر معرفی و آموزش یا آزمون را آغاز کنند. هر طراح بسته ی آموزشی می تواند بسته های خود را با قیمت مورد نظر به فروش برساند که درصدی از فروش هر بسته به حساب شرکت سازنده نرم افزارها وارد می شود.

فایل
فایل
انصراف
همکاران