ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

1az24

شرح

https://www.aparat.com/1az24

1az24@1az24.com

   ایران
   تهران
   تهران

ارایه ویدیو های درسی و آموزشی

در این پروژه ما به دنبال تولید و فروش آنلاین (و شاید آفلاین) ویدیو های آموزشی درسی با قیمت بسیار پایین اما در حجم انبوه هستیم.
در وهله اول ما این کار رو به دو قسمت تقسیم کردیم. مرحله اول، تولید محتوا (ضبط ویدیو های درسی) و مرحله دوم، ارایه و فروش آنها به صورت آنلاین می باشد.
قبل از اینکه تمام این کار رو از اول تا آخر انجام دهیم و بعد اون رو به بازار عرضه کنیم، تصمیم گرفتیم که توانایی و موفقیت خودمون در مرحله اول رو به تست بگذاریم. اینکه ببینیم آیا ویدیو های ما مورد استقبال قرار می گیرد یا نه، و همچنین ذائقه مخاطبان رو تست کنیم که ببینیم چه ویدیو هایی رو بیشتر می پسندند. به همین جهت، حدود 20 ساعت ویدیو آماده کردیم که میتونید نمونه اونها رو در آپارت ببینید. همچنین یک سایت بسیار بسیار ساده هم آماده کردیم و ویدیوها رو بر روی اون سایت هم قرار دادیم. (آدرس اون رو هم در همون صفحه آپارات میتونید ببینید.)
به نظر ما، ویدیو ها مورد استقبال خوبی قرار گرفت. در ضمن کلی هم تجربه در تهیه محتوا بدست آوردیم و الان شناخت بسیار بهتری نسبت به ذائقه مخاطبان داریم.
به همین دلیل هم تصمیم گرفتیم که در کنار تولید محتوا، فاز دوم کار (ارایه و فروش ویدیوها به صورت آنلاین) رو هم استارت بزنیم. فاز دوم کار به برنامه نویسی و طراحی و توسعه وب احتیاج دارد. و این همان جایی است که ما به برنامه نویسان فرانت اند و بک اند احتیاج داریم. ما معتقدیم در صورتی که بتونیم تیم خوبی جمع کنیم، توانایی این رو داریم که این کار رو به موفقیت برسونیم. اگر شما علاوه بر مهارت لازم به پروژه ما نیز علاقه مند هستید، با ما تماس بگیرید. به نظر ما، شرط علاقه مندی به کار از میزان مهارت هم مهم تر است، چرا که معتقدیم همچنان که ما در خلال راهی که اومدیم خیلی چیزها رو یاد گرفتیم، شما هم اگر علاقه مند باشید و برای اون وقت بگذازید، میتونید مارو کمک کنید.

فایل
فایل
انصراف
همکاران