ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

321

شرح

http://saamin.ir

saaminco@gmail.com

   ایران
   خراسان رضوی
   مشهد

ارتقاع رفاه شهروندی، صرفه جویی در وقت و هزینه ،تولید اشتغال و کار آفرینی

با سامین میتوانید در لحظه و با صرفه جویی در زمان و هزینه،میوه و نان مورد نیازتان را با بهترین کیفیت و هزینه کم تهیه کنید.
کیفیت مهم ترین بخش سامین است پس از آن سرعت خدمات رسانی که کمتر از یک ساعت است مهمترین رکن سامین است.تنها یک بار از سامانه انلاین میوه و نان استفاده کنید تا برای همیشه بابت خرید میوه ونان آسوده خاطر باشید. مزایای سامین در بخش های میوه و نان عبارت اند از:
میوه:
وقتی از سامین سفارش میوه میدهید یعنی از عمده فروشان میوه و تره بار سفارش میدهید.
از همین رو سامین، میوه و تره بار مورد نیاز مصرف کننده را، بدون هیچ واسطه ای با ارائه تنوع وسیع در کیفیت و کمیت انواع میوه، برای همه اقشار جامعه با تضمین قیمت به دست آنها میرساند.
همچنین برای مهمانی های خانگی و یا عمومی خود در تالارها و مراسم های عمومی میتوانید با سفارش پک های یک نفره و یا سفارش تعداد میوه خیال خود را بابت دریافت میوه های با کیفیت راحت کنید.
سامین با ارائه مشاوره جهت تناسب رنگ بندی و طراحی پک های شما و ارائه اطلاعات نوسان قیمت در روز سفارش (افزایش یا کاهش قیمت روز تحویل) به شما کمک خواهد کرد تا مطلوبترین (هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ تناسب) پک میوه خود را دریافت کنید.
نان:
اگر فرصت یا حوصله خرید نان را ندارید و از وقتتان استفاده بهتری میبرید و از طرفی تمایل به صرف نان تازه را دارید ، از طریق سامین میتوانید سفارش نان مورد نظرتان را بدهید تا همکاران ما در قسمت دلیوری ، نان مورد نظر شمارا به محض سفارش از نانوایی تهیه و در بسته بندی پارچه ای (برای حفظ کیفیت، تازگی و بهداشت نان) در زمان کمتر از یک ساعت در هر کجا که هستید به شما تحویل دهند.
زندگی آسان با سامین

فایل
فایل
انصراف
همکاران