ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

FasTrade

شرح

http://www.irfastrade.com

info@irfastrade.com

   ایران
   گلستان
   گرگان

با نصب و استفاده از این اپ ، شما می‌توانید:  دسترسی به اطلاعات و معرفی کل محصولات کشاورزی ، تولیدی صنعتی ، تولیدی مصرفی ، صادراتی ، وارداتی ، معدنی ، دانش بنیان و صنایع دستی  ثبت سفارش محصولات مورد نیاز در این سامانه  مبادله کالا به کالا ، نقدی و اعتباری محصولات  ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و خریداران  خرید محصولات با قیمت واقعی  دسترسی سریع و آسان به محصولات مورد نیاز بدون واسطه ها در فرایند خرید و فروش  رشد و توسعه سهم بازارداخلی و خارجی.  ایجاد رونق در بازار محصولات صنعتی ، کشاورزی، معدنی ، دانش بنیان و صنایع دستی ... .

بیان مسئله :
از گذشته تا به حال یک بخش مشکلات و دغدغه تولید کنندگان ، تجار و کارافرینان عدم ارتباط ، اطلاعات و تجاری سازی محصولات که به فروش و یا صادرات ختم خواهد شد بوده و هست .


معرفی نرم افزار:
گروه تجاری (fasTrade) نرم افزاری جامع را طراحی و ایجاد کردند که با نصب آن در تلفن همراه ، کاربران (تولید کنندگان ، کارافرینان ، بازرگانان و ...) از طریق این نرم افزار جامع به راحتی می توانند در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ هزینه ایی محصولات خود را معرفی و به فروش رسانیده و یا به بازارهای خارجی صادر کنند و همچنین کاربرانی که به محصولی خاص نیاز دارند به راحتی می توانند محصول مورد نظر را در این سامانه ثبت سفارش کنند و در کمترین زمان ممکن به محصول مورد نظر دسترسی پیدا کنند .

فایل
فایل
انصراف
همکاران