ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

آموزش انیمیشنی دروس مدرسه

شرح

hodamedia@gmail.com

   ایران
   بوشهر
   بوشهر

تغییر شیوه ی آموزش در کل آموزش و پرورش، جایگزینی برای کتاب های گران قیمت، ناقص و کاملا غیرکاربردی، علاقمند سازی دانش آموزان به درس و مدرسه و کمک به یادگیری آنها با روش های جدید و نو

ما یک سری پکیچ های آموزشی طراحی کردیم و تماما فیلم هست. انگار که معلم اومده به خونه ی دانش آموزش و بدون هیچ سختی و درگیری که نرم افزارهای آموزشی ایجاد میکنند، دانش آموز میشینه و به تماشای درس دادن معلمش میکنه. با یه سری تفاوت. اولین تفاوت قیمت هست، یک جلسه یک ساعت و نیمه کلاس خصوصی حداقل 100 هزار تومان است. در صورتی که در محصول ریاضی هفتم ما، 33 ساعت فیلم آموزشی تنها با قیمت 35 هزارتومان عرضه میشود. از نظر آموزشی، آموزش کاملا به صورت انیمیشنی هست و تصویری از معلم وجود ندارد.بلکه معلم برروی محتوا تدریس می کند. یکی دیگر از مزایای بسته های نمره اول اینه که ما میدونیم خیلی از دانش آموزان ما، مطالب سال های پیش رو یا فراموش کردن و یا قسمت هایی رو یاد نگرفتند. ما اومدین بخاطر اینکه دانش آموز ناامید نشه و بفهمه که چه اتفاقاتی توی مطالب و درس های امسالش افتاده، از ابتدایی ترین مساله که در سال های پیش گفته شده شروع می کنیم و کم کم و با مثال و شکل و انیمیشن و همچنین جان بخشی به اعداد و شخصیت سازی به آن ها، کار رو تا حل سخت ترین سوالات حتی فراتر از کتابشون ادامه میدیم. مزایای ما، شیوه ی آموزشیمون، قیمت کارمون، ساده سازی استفاده از محصولمونه. دو تا پکیچ آماده کردیم. یکی ریاضی هفتم و دیگری عربی هفتم. اگر سرمایه گذار باشه که روی مسایل تبلیغاتی کار بشه و کار فروش و بازاریابی که توی این قسمت مشکل داریم حل بشه، درآمد بسیار خوبی می تواند ایجاد کند. چون آموزش به این سبک و سیاق نداشته ایم توی کشور. محصولاتمون رو نشون معلم های زیادی دادیم و خیلی از کار خوششون اومده بود اما چون کلاس خصوصی خودشون میگرفتن با ما همکاری نکردن. (علنا همین مساله رو برای عدم همکاری بیان کردن)
الان هم به دلیل 60 میلیون تومان هزینه هایی که کردیم، و بدهی 20 میلیونی تومانی، واقعا نیاز به کمک داریم. چه بخش سرمایه گذاری، چه واگذاری کل کار به هرکس که خریدار باشه و کل ایده با جزییاتش به خریدار بفروشیم چه تیمی واسه بازاریابی و تبلیغات باشه که کارای معرفی و فروش رو انجام بده.امیدوارم کمکی به ما بشه. تو سن 22 سالگی ورشکستی و چک فرم خورده و بدهکاری خیلی حس بدیه.

فایل
فایل
انصراف
همکاران