fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

مطب هوشمند

شرح

http://www.soorena.net

info@soorena.net

   ایران
   کرمان
   کرمان

هوشمند سازی فرآیندهای مدیریتی و عملیاتی مطب پزشکراهکار مطب هوشمند در قالب اپلیکیشن تحت وب، اپلیکیشن موبایل و اپلیکیشن دسکتاپ مدیریت مطب امکاناتی را برای پزشکان و منشی فراهم آورده است تا بتوانند فرآیندهای مطب را به نحوه ساده‌تر و کارآمدتر مدیریت نمایند. امکاناتی که پزشک و منشی در اپلیکیشن مدیریت مطب خواهند داشت عبارتند از: (۱) اطلاع‌رسانی و معرفی خدمات مطب، (۲) مدیریت درخواست‌های ویزیت آنلاین و حضوری، (۳) سیستم مدیریت پرونده هوشمند سلامت بیماران، (۴) سیستم حسابداری قیمت تمام‌شده و حسابداری مالی (۵) دریافت گزارش‌های مدیریتی.

بیماران نیز با استفاده از این راهکار از امکانات متعددی بهره‌مند می‌گردند که عبارتند از: (۱) امکان جستجوی پزشک، (۲) درخواست و تنظیم وقت ویزیت با پزشک مدنظر، (۳) پرداخت آنلاین بخشی از حق ویزیت به صورت برخط، (۴) امکان مشاهده همه یا بخشی از پرونده هوشمند سلامت توسط بیمار.

این راهکار مبتنی بر نیازهای حال حاضر و آینده مطب پزشک ارائه گردیده و دارای ویژگی‌های منحصر بفردی است که علاوه بر مدیریت داده‌های سلامت فرد در قالب پرونده هوشمند سلامت فرد، قابلیت انتقال این اطلاعات را در مدیاهای مختلفی مانند وب، موبایل اپلیکیشن، کاغذ و … فراهم می‌کند. هم‌چنین دارای قابلیت‌هایی از قبیل نوبت‌دهی، رزرو و سیستم پرداخت الکترونیکی بوده و محاسبات مالی و اقتصادی را برای مدیریت کسب‌وکار مطب پزشک فراهم می‌نماید. به‌گونه‌ای که مدیریت کسب‌وکار مطب پزشک می‌تواند میزان و نوع هزینه‌های و ساختار اقلام هزینه‌ای را همواره بررسی و کنترل نماید.

قیمت و هزینه این راهکار بر اساس سطح خدمات ارائه‌شده متغیر خواهد بود. به‌عبارتی با توجه میزان پذیرش و هزینه دریافتی از بیماران و مراجعه‌کنندگان و هم‌چنین سطح خدمات دریافتی از این سیستم، درصدی از تراکنش‌های مالی که در این سیستم انجام خواهد شد، به عنوان هزینه خدمات دریافت می‌گردد.

فایل
فایل
انصراف
همکاران