ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

بورس تبلیغ ( خرید و فروش تبلیغ تبلیغ اینستا و تلگرام )

شرح
   ایران
   مرکزی
   اراک

خرید و فروش تبلیغ ارزان ، شفاف سازی نرخ تبلیغ در تلگرام و اینستا

ایجاد بستری برای خرید و فروش تبلیغات تلگرام و اینستاگرام بصورت b2b
تا حالا براتون اتفاق افتاده که کانالی چند ده هزارتایی در تلگرام داشته باشین و بخاین تبلیغ براش جذب کنین اگه جواب مثبته پس حتماً میدونید که جایی برای اینکه بتونید چنین کاری انجام بدین وجود نداره و باید منتظر بمونین تا بقیه بیان و بتون سفارش تبلیغ بدن و حتی اگه سفارش هم بگیرید آیا بستری وجود داره که بصورت امن پولتون رو دریافت کنین ؟!
آیا تا حالا براتون اتفاق افتاده که بخاین کالا یا خدماتتون رو در یک کانال تلگرام و یا اینستا تبلیغ کنید اگه آره پس حتماً میدونید که چند تا مشکل سر راهتون هست اول اینکه باید بگردین و کانال مناسب رو پیدا کنید که مرتبط با موضوعش بتونید تبلیغتون رو اونجا بزارید که کار نسبتاً وقت گیری هست دوم اینکه آیا از قیمت سفارش تبلیغ اطلاع دارین ؟ آیا جایی وجود داره که بتونین قیمت ها رو یکجا ببینین و با پایین ترین قیمت سفارش بدین ؟
دوم اینکه باید بتونید به ادمین کانال و پیج اعتماد کنید و پول رو براش واریز کنید تا تبلیغتون رو به نمایش بزاره ولی ممکنه مورد کلاهبرداری ادمین کانال قرار بگیرین و تبلیغتون هم به نمایش درنیاد .
همه ی اینا ریسک هایی هست که برای سفارش تبلیغ در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام وجود داره و کار رو هم برای مشتریان و هم برای ادمینا سخت کرده .
هدف ما ایجاد بستری برای ارتباط ادمین های (تلگرام و اینستاگرام) و مشتریانی که میخان سفارش تبلیغ بدن تا از این طریق بتونن ارتباط برقرار کنن و بدون اینکه مورد کلاهبرداری قرار بگیرن سفارش بدن یا سفارش بگیرن .
کاری که سایت قراره انجام بده شامل موارد زیره :
*ایجاد بستری برای نمایش کانال هایی که سفارش گیرنده هستن و نمایش نرخ تبلیغ در هر کدام
* مقایسه قیمت ها و انتخاب آسان و بی دردسر برای مشتری
*امکان معامله امن توسط طرفین و با وساطت سایت
ایده این سایت کاملا نو هست و نه از ایران و نه از هیچ جای دیگه کپی برداری نشده
درآمد سازی سایت از طریق حق عضویت ماهیانه یا بصورت درصدی از هر سفارش می تواند باشد .
جزئیات راه اندازی چنین سایتی بصورت دقیق نوشته شده و فقط نیاز به سرمایه گذار برای اجرایی کردن اون هست .

فایل
فایل
انصراف
همکاران