ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

گجتی هوشمند که کارش تست و سنجش علائم حیاتی و مسائل پزشکی بیماران و سالمندان است که بعد از ذخیره این اطلاعات مهم در خود، آنها را برای پزشک یا اطرافیان و آشنایان بیمار یا سالمند ارسال میکند.

شرح
   ایران
   تهران
   تهران

بررسی و چک کردن دقیق و آن تایم روندهای سلامتی و بهبودی بیماران ناتوان، معلولان و سالمندان و انجام اقدامات پزشکی و درمانی لازم برای آنها در بهترین زمان ممکن.

در این دوره از زندگی و در چنین شرایط موجود با توجه به روند روبه رشد بیماران خاص و افزایش روبه رشد جمعیت سالمندان کشور ما، بسیارند انواع بیماران کم توان و ناتوان، سالمندان، بیماران سکته ای ، جانبازان و آنهایی که روی تخت بیمارستانی و یا در منزل تحت نظر اند که به دلایل مختلفی چون بالا پایین شدن ناگهانی فشار خونشان، کاهش یا افزایش ضربان قلبشان ، افزایش و یا کاهش درجه حرارت بدنشان، کاهش اکسیژن خون و یا عدم توانایی تنفس صحیح آنها و بسیاری دیگر از مشکلات و نواسانات سطح هوشیاری و تغییرات در دیگر فاکتورهای مهم پزشکی آنها، یا فوت میکنند و یا دچار عوارض جبران ناپذیری مانند سکته مغزی به علت افزایش فشار خون میشوند.
از این رو اگر در شرایط بحرانی و در صورت وقوع مشکلات و تغییرات حساس پزشکی، اطرافیان، پزشکان، پرستاران ، عزیزان و یا بستگان و آشنایان این بیماران، در جریان قرارگرفته و به موقع از وضعیت رخ داده مطلع شوند (این سیستم به صورت هوشمند به افراد مورد نظر اطلاع رسانی میکند) ، آنگاه میتوانند به موقع و سریعا اقدامات لازم و شایسته را بگونه ای انجام دهند که خطرات احتمالی ای که ممکن است بیمار را تحدید کنند را از وی دور و دفع نمایند.
از طرف دیگر این سیستم هوشمند میتواند زمان ها ی مورد نظر برای خوردن داروهای مختلف بیماران و زمان های اقدامات حیاتی برنامه ریزی شده مانند دریافت انسولین برای بیماران دیابتی و یا دریافت داروی وریدی در زمان های خاصی را نیز کنترل و یادآوری کرده و اطرافیان بیماران را در جریان وضعیت و زمان دریافت این داروهای حساس قرار دهد.
این سیستم هوشمند علاوه بر قابلبت استفاده در کنترل داروهای بیماران، اطلاع رسانی از شرایط حاد و خطرناک و تغییرات مهم و خطرساز برای بیماران ، هم میتواند برای ذخیره سوابق و اطلاعات بیماران و نگهداری وضعیت دوره ای انواع بیماران در زمانهایی خاص و همچنین میتواند به عنوان یک مشاور و پیشنهاد دهنده نیز کاربرد داشته باشد.
کثلا اگر سالمند یا بیماری در محل زندگی خودش نبود، بیرون از منزل رفته بود، مهمانی رفته بود یا هرکجایی بود که افراد مطلع از وضعیت او حضور نداشتند، این سیستم میتواند در هنگام بروز خطر، حمله، وضعیت حاد و در صورت وقوع رخدادی خاص ، میتواند به اطرافیان موجود در دور بیمار آلارم داده ، هشدار دهد و اینکه به این اطرافیان اعلام کند که آنها باید چه کاری کرده و چه دارویی رو باید به او بدهند.
با این اقدام بخش بسیار وسیعی از بیماران وابستگی همیشگی و دائم خود را به یک یا چند نفر از اطرافیان خود از دست داده و باعث میشود که تحدیدات ناگهانی و خطرات غیر قابل پیشبینی برای این بیماران نیز کاهش یابد. زیرا در این حالات ، این سیستم میتواند به اطرافیان و غریبه ها و یا نا آشنایان به وضعیت بیماری او اطلاع داده و نحوه مراقبت و اقدامات لازم جهت بهبود حال او و رفع خطرات احتمالی را به آنها گفته و داروهای مورد نیاز آن بیمار را در آن لحظه خطرناک به اطرافیان او اعلام کند.

فایل
فایل
انصراف
همکاران