ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

همین ورا

شرح

https://haminvara.com

info@haminvara.com

   ایران
   خوزستان
   اهواز

گردش آسان و بی دردسر در شهر با همینورا

به‌راحت‌ترین شکل ممکن به کارهای خود در شهر بپردازید، اگرخرید دارید یا می‌خواهید برای تفریح به دل شهر بزنید یا برای انجام هر امور اداری نیاز به بهترین و نزدیکترین مکان دارید و یا حتی به دنبال یک مکان آموزشی، فرهنگی مناسب می گردید، همینورا بهترین اپلیکیشنی است که می‌تواند کمکتان کند.
اپلیکیشن همینورا به شما کمک می کند در هر زمینه ای از جمله آموزشی، مکان های تفریحی، رستوران‌ها بهترین مکان و راه را انتخاب نمایید و همچنین می‌توانید برای هر مکان توضیحاتی را نیز بنویسید.
یکی از مزیت‌های این برنامه تنوع شناسایی کسب‌‌و‌کار‌های مورد نیاز شماست، یعنی صرفا روی رستوران، یا مکان‌های فرهنگی متمرکز نیست؛ اینطوری لازم نیست برای شناسایی نزدیک‌ترین باشگاه ورزشی، نزدیک‌ترین آموزشگاه زبان، نزدیک‌ترین گل‌فروشی و یا هر فروشگاهی که در ذهن دارید سردرگم شوید؛
شما با داشتن این اپلیکیشن از اینکه چشمتان دنبال آگهی‌نامه‌های کاغذی باشد، جستجوی بی‌نتیجه‌ای در اینترنت داشته باشید یا در خیابان‌ پرسه بزنید و خودتان را خسته کنید، خلاص می‌شوید.
دسته‌بندی مکان‌ها در همینورا شامل ۲۵ بخش می‌شود از جمله زیبایی و تندرستی، کافه و رستوران، حمل‌و‌نقل و خودرو، خرید، کودک، فرهنگی و تفریحی، سلامت و درمان، خدمات شهری، خدمات منزل و خدمات آموزشی؛ که هر کدام از این بخش‌ها در خودشان تقسیم جزئی و متمرکز‌تری دارند که جستجو را برای شما آسان می‌کنند.
همینورا به صورتی طراحی شده است که تمام ارائه دهندگان امور شهری در بیش از ۳۰۰ دسته‌بندی می توانند کسب‌وکار خود را در اپلیکیشن و وب‌سایت ثبت کرده و ضمن خدمت مفید به شهروندان، زمینه کسب و کار خود را گسترده‌تر کنند.

فایل
فایل
انصراف
همکاران