fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

پرتال مرجع منطقه آزاد ماکو

شرح

http://www.maku.zone

info@maku.zone

   ایران
   آذربایجان غربی
   ماکو

ایجاد و توسعه شهر دیجیتال

کشور ما از جمله مناطقی هست که استفاده عمومی از اینترنت، سابقه زیادی ندارد. در این میان با توجه به کمبود منابع سرویس دهنده، مفهوم اینترنت و طرز استفاده از آن، بطور عمده جهت سرگرمی مورد استفاده قرار میگیرد.
شرکت راه کارهای آناتام قصد دارد با ارائه سرویس و خدمات جدیدی که تا به حال وجود نداشته و یا با توسعه سرویس ها و روش های مرسوم به سبک و روش خود، رنگ تازه ای به معنای اینترنت در ایران بدهد. بطوری که کاربران بتوانند در طول زندگی روزانه خود، با استفاده از این سرویس ها، فعالیت های خود را سریعتر، دقیقتر، آسانتر و بهتر انجام دهند.
با این تصور و بررسی نقشه های پراکندگی کاربران ایرانی، متوجه این موضوع شده ایم که بیش از نیمی از کاربران اینترنت در ایران، در مناطق غیر کلانشهرها زندگی می کنند. بر همین اساس پیاده سازی اولین فاز استارتاپ خود را در ماکو، آذربایجان غربی که یکی از دورترین شهرهای کشور به پایتخت می باشد، با عنوان "پرتال مرجع منطقه آزاد ماکو" شروع می کنیم.
در این استارتاپ زیرساخت های اولیه را تهیه و اقدام به ارائه سرویس هایی می کنیم که نمونه مشابهی از آن وجود ندارد. قصد داریم با توجه به نیازها و امکانات هر منطقه، خدماتی را ارائه نماییم که در آینده بتوانیم سرویس های عمومی و ملی خودمان را رونمایی کنیم و به هدف اصلی خود، یعنی استفاده کاربردی از اینترنت در زندگی روزمره بعلاوه سرویس ها و فرهنگ تثبیت و مرسوم شده در جامعه برسیم ...
برای آشنایی بیشتر با این استارتاپ، می توانید وب سایت پرتال مرجع منطقه آزاد ماکو و نرم افزار های مرتبط با آن را دنبال کنید!

فایل
فایل
انصراف
همکاران