ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

ترابرنت (بازارگاه حمل و نقل کالا)

شرح

http://www.taraabar.net

pr@taraabar.net

   ایران
   تهران
   تهران

هوشمندسازی و افزایش بهره وری حمل و نقل کالا / وصل کردن عرضه و تقاضای خدمات حمل بار تجاری بین شهری و بین المللی

ترابر.نت برای ساده سازی فرایند جابجایی و حمل بار و کالا ایجاد شده است. با ایجاد یک جامعه از ارائه دهندگان حمل و نقل قابل اعتماد، ترابر می تواند خدمات با کیفیت جابجایی با قیمت های بسیار مقرون به صرفه را فراهم کند.
ترابر.نت بزرگترین و مورد اعتماد ترین بازار حمل و نقل خاورمیانه را هدف خود قرار داده است که در درجه اول خدمات حمل و نقل، بازار کالاهای تجاری و خودرو است. مصرف کنندگان و صاحبان کسب و کار می تواند پیشنهادهای ارایه شده از شرکت های حمل و نقل را مقایسه و رزرو نمایند، ترابر در واقع شرایط ایجاد مناقصه به سبک حراج در بین بسیاری از ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل ارزیابی شده را ایجاد می کند،
ترابر.نت برای ساده‌سازی فرایند جابجایی و حمل بار و کالا ایجاد شده است. درواقع ترابر یک بازار بزرگ آنلاین می‌باشد که شما در آن می‌توانید هر چیزی که نیاز به ارسال دارید یا می‌خواهید حمل شود را لیست کرده و پیشنهاداتی از هزاران شرکت با رتبه‌بندی و بازخورد دریافت نمایید که بسیاری از آنها از فضای اضافه محموله استفاده کرده و می‌خواهند با این کار هزینه‌های شما را کمتر نمایند.

مصرف کنندگان و صاحبان کسب و کار می‌تواند پیشنهادهای ارایه شده از شرکت‌های حمل و نقل را مقایسه و رزرو نمایند. ترابر در واقع شرایط ایجاد مناقصه به سبک حراج در بین بسیاری از ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل ارزیابی شده را ایجاد می‌کند، اعم از عاملان مستقل تا بزرگترین شرکت‌ها و کارگزاران حمل و نقل را فراهم مینماید.

ترابر به طور چشمگیری موجب کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای CO2، افزایش سود‌دهی شرکت‌های حمل و نقل و موجب صرفه جویی در هزینه‌های مصرف کننده تا 75٪ می‌شود.

فایل
فایل
انصراف
همکاران