ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

بزنیم بیرون

شرح

http://www.bezanimbiroon.ir

bezanimbiroon@gmail.com

   ایران
   تهران
   تهران

برنامه ریز سفر، تفریح و اوقات فراغت

پرتال جامع گردشگری، تفریح، سرگرمی و اوقات فراغت بزنیم بیرون به آدرس www.bezanimbiroon.ir در 11 دسته بندی کلی شامل «گردشگری شهری» ، «طبیعت گردی» ، «گردشگری ورزشی» ، «گردشگری فرهنگی و هنری» ، «گردشگری تاریخی» ، «گردشگری مذهبی» ، « گردشگری تفریحی» ، «گردشگری سلامت»، «کجا بمونم؟» ، «چی بخورم؟» و «از کجا بخرم؟» در استان های مختلف کشور راه اندازی شده است.
هم اکنون در این پورتال بیش از 130 دسته بندی محل تفریح و سفر بدر نظر گرفته شده است و بیش از 20 هزار جاذبه گردشگری و تفریحی برای استفاده گردشگران داخلی و خارجی و همچنین شهروندان شناسایی و معرفی شده تا از این طریق اطلاعات جامعی در خصوص هر کدام از این اماکن و ظرفیت ها در اختیار مخاطبان قرار گیرد.
در این پورتال داده های کاملی از قبیل معرفی مکان، اطلاعات تماس، محل قرار گیری و جانمایی روی نقشه، نحوه دسترسی به مکان مورد نظر با تاکسی، مترو، اتوبوس و خودروی شخصی، ویژگی ها و مشخصات، امکانات، نحوه و محدودیت های استفاده، پیشنهادات ویژه، پیشینه، سیمای عمومی، زمان مناسب بازدید، سئانس ها، نقاط مثبت و منفی، گالری تصاویر، گالری صوت و فیلم و ... در قالبی زیبا و نوین به مخاطبان عرضه می شود.
همچنین این سامانه تمامی رویدادهای تفریحی موجود در شهر تهران اعم از مسابقات ورزشی، نمایشگاه ها و همایش ها، گالری ها، اجرای تئاتر ها، اکران فیلم ها، جشنواره های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی و ... را تحت پوشش قرار داده و اقدام به معرفی کامل آن ها به مخاطبان خود به همراه شمارش معکوس تا پایان رویداد می کند.
"بزنیم بیرون" تنها مجموعه هوشمندی است که بر مبنای وضعیت معیشتی، منطقه محل سکونت، میزان وقت موجود برای تفریح، گروه های سنی، جنس و علاقه مندی های مخاطبان، آنان را دسته بندی کرده و اقدام به معرفی پیشنهادات تفریحی و گردشگری به آن ها می کند. از جمله موارد بسیار کلیدی در این وب سایت بخش برنامه ریز Planner) City Trip) به منظور معرفی بهینه اماکن، برنامه ها و رویداد ها به مخاطبان است. کاربران در بخش «برنامه ریز» پورتال می توانند هزینه مد نظر، زمان مورد نیاز، منطقه جغرافیایی، دسته بندی و بخش های مورد علاقه خود را با ریزترین جزئیات ارایه داده و از نزدیک ترین مکان ها و آخرین رویداد های مد نظر خود بر اساس داده های اعلامی استفاده کنند.
از دیگر سو بخش های «اخبار» و «مجله خبری» نیز دو حوزه اصلی فعالیت پورتال در فاز نخست به شمار می رود که ماموریت «اطلاع رسانی» و «آگاهی بخشی» را بر عهده دارند. به نحوی که اخبار مربوط به مکان ها، جاذبه ها، رویداد ها و برنامه های مختلف فرهنگی، ورزشی، هنری و اجتماعی ذیل همان مکان نمایش داده خواهد شد و کاربران با مراجعه به هر کدام از بخش های وب سایت، می توانند به آرشیو تمامی اخبار و گزارش های مربوطه دسترسی داشته باشند.
راه اندازی بخش سفرنامه ها، سامانه مسیریاب شهری، برگزاری جشنواره های متعدد، راه اندازی سامانه شهر دوستدار معلول و شهر دوستدار بانو و راه اندازی بخش انگلیسی پرتال بزنیم بیرون ویژه گردشگران خارجی ازجمله فعالیت های این پروژه به شمار می رود.

فایل
فایل
انصراف
همکاران