ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

تشکیل بزرگترین خانواده ی جهانی

شرح
   ایران
   کرمان
   کرمان

تشکیل بزرگترین خانواده ی جهانی از افراد موفق از سراسر دنیا , ساخت یک کشور جهانی و سپس حرکت به سمت فاز نهایی این ایده

خلاصه ی این نوشته ایجاد استارتاپی ( فیزیکی + تحت وب ) هست که بطور خلاصه شامل چهار خط زیر است :

این ایده ترکیبی از سخنرانی در کشورهای مختلف (ابتدا در ایران) + استارتاپ موفقیت + لینک دادن کشورهای مختلف به هم + ساخت دهکده ای واقعی (که تمام طرحش از معماری آن تا اینکه چه کسانی در این دهکده زندگی کنند , قوی بودن دلیل و هدف از ساخت دهکده و .... آماده است) + ساخت فیلم و مستند ( فیلم نامه ی آنها آماده است و فقط نیاز به ویرایش دارد) که همه ی اینها در راستای یک هدف می باشند ؟؟؟؟

ادامه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بخش کوچکی از فعالیت های این پروژه

1 - ساپورت صفر تا صد بعضی از اعضای این خانواده جهانی تا برند (brand) شدن اسم و حرفه ی آن شخص یا قهرمانی در یک رشته ی ورزشی و سپس استفاده از برند این عضو خانواده در جهت شناساندن هدف نهایی ؟؟؟

2 - ساخت فیلم های فوق العاده انگیزشی براساس داستان واقعی زندگی دانشمندان ایرانی , ضمن اینکه انتخاب بازیگر این فیلم ها از اعضای این خانواده خواهد بود .

3 - این استارتاپ موفقیت با توجه به محتویاتش بزرگترین استارتاپ موفقیت خواهد شد که یکی از اهدافش انتخاب چند خانواده از شهرهای مختلف بصورت سالیانه و ساپورت و همراهی آنها تا لحظه ی دگرگون شدن زندگیشان هست . ضمن اینکه هر کدام از خانواده ها باید زمان شروعشان و عهدی که بسته اند تا موفق شوند را به عموم مردم اعلام کنند و نهایتا موفقیتشان را با برگزاری جشن ها و همایش های مختلف جشن خواهیم گرفت و در صورت لزوم مستند آنها را نیز خواهیم ساخت .

4 - ...

توضیحات تکمیلی :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تمام سخنرانی ها بصورت سناریویی کاملا متفاوت و خلاقانه می باشند و مشابه آن تقریبا در هیچ کجای دنیا اجرا نشده است .
جهت شروع و برگزاری قدرتمند این ایده و پیشروی سریع مشتاقانه آماده ی همکاری و تکمیل تیم با افراد خلاق ( خصوصا افراد جوانی که شکست های زیادی در طی اجرای خلاقیت ها و ایده های قبلی شان داشته اند ) برگزارکنندگان همایش ها , سرمایه گزاران و اسپانسرها می باشیم .

تمام سخنرانی ها و همایش ها , فصل اول این سناریو می باشند و در کمتر از یکسال پس از شروع , فصل دوم این سناریو که شامل راه اندازی استارت آپی جهانی در زمینه ی موفقیت می باشد و چندین فصل دیگر ( صلح جهانی و ... که ایده ی فصل های دیگر نیز آماده و فقط جهت اجرا نیازمند ویرایش می باشند) آغاز به کار خواهند کرد .


سرمایه ی اصلی ما ثروت و درآمد ما نیست ( این یک شعار نیست ) بلکه تمام کسانی خواهند بود ( شد ) که در طی این پروژه لذت و قدرت زندگی واقعی را درک خواهند کرد که امیدوارم در بدترین حالت بیش از پنجاه درصد از مردم جهان را شامل شود و در اینده ای نه چندان دور هدف از زندگی و تلاش بی وقفه مان برای موفقیت را بصورت شفاف بدانیم .

: Email
wentworthmiller19@yahoo.com

فایل
فایل
انصراف
همکاران