ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

شبکه سراسری فروش و توزیع کالای کشور

شرح

http://www.payla.ir

info@payla.org

   ایران
   تهران
   تهران

ایجاد زیر ساخت زنجیره تامین و توزیع کالای کشور در بستر تجارت الکترونیک

یکی از چشم انداز های اصلی تیم ما، نمایاندن پتانسیل و هنر مارکتینگ در قالب خدماتی یکپارچه و فراگیر در این حوزه ، بر پایه هوش تجاری می باشد.

گروه تجارت الکترونیک "پایلا" به منظور تسهیل در امر توزیع و فروش کالا و کسب رضایتمندی ذینفعان زنجیره تامین کالا ( تولید کنندگان ، توزیع کنندگان، عمده فروشان ، خرده فروش ، فروشگاه داران و حتـی مصرف کنندگان محترم ) تشکیل و با حمایت و همراهی جمعی از فعالان و دست اندرکاران تولید و توزیع کالا با بهره گیری از تیم متخصص از نخبگان بازاریابی ، تبلیغات و فناوری، فعالیت خود را آغاز نمود .

حوزه فعالیت " پایلا " در زمینه بررسی دورنمای بهره گیری از تکنولوژی و تجارت الکترونیک در بهبود کسب‌ وکار و جلب رضایت مشتری و ایجاد امکان رقابت با شرکت های خارجی می باشد.

باور داریم شغل ما صرفاً تجارت نیست، بلکه خلق بستری است برای تحقق آینده‌ای فراتر از تصور شما.

استـراتژی " پایلا" بهره گیری از تکنولوژی Cloud Computing در ارائه خدمات به ویژه در حوزه خرید و فروش و تامین کالا و ارائه خدمات مورد نیاز این حوزه اعم از تحقیق، تحلیل، طـراحی، شبیه‌سازی، تولید، پیاده‌سازی، توسعه راهبری و اجرای انواع سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، ایجاد و راه‌اندازی و اجرای شبکه‌های گسترده ارتباطی با بهره‌گیری از انواع وسایل و تکنولوژی های ارتباطی می باشد .

ما برای خلق آینده‌ای قدرتمند ایستاده‌ایم، برای تحول زندگی و ارتقای سطح کیفی آن.

چشم انداز "پایلا" تبدیل شدن به بزرگترین شبکه تجارت الکترونیک کشور و منطقه و توسعه بازار برندهاي ايراني در سطح جهاني است.

پایلا می کوشد تا با ایجاد یک شبکه بهم پیوسته از اجزای یک زنجیره تامین کالا ، شرایطی مناسب جهت سفارش – فروش و توزیع انواع کالا در بازارهای مختلف را فراهم سازد. و در این میان خدمات پایلا شامل ذینفعان ذیل میشود: تولید کننده گان تامین کننده گان شرکتهای بازرگانی عمده فروشان خرده فروشان فروشگاههای زنجیره ای مصرف کننده گان و ...

رویکرد " پایلا" ارائه خدمات در حوزه تجارت الکترونیک به تولید و توزیع کنندگان و جلب رضایت مصرف کنندگان می باشد.

ماموریت "پایلا" رونق کسب و کار مشتریانش است، از طریق بهره مندی آخرین دستاوردهای مارکتینگ، فناوری اطلاعات، تبلیغات و استفاده از ابزار علم و خلاقیت برای خلق فرصت و نوآوری.

فایل
فایل
انصراف
همکاران