ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

سلام ساختمان

شرح

http://salamsakhteman.com

info@salamsakhteman.com

   ایران
   خراسان رضوی
   مشهد

دانشنامه فنی اجرایی در حوزه ساختمان و مرجع تعاملات بازار صنعت ساختمان

استارتاپ «سلام ساختمان» عضو پارک علم و فناوری خراسان بوده و هدف تاسیس آن پاسخ دادن به خلا موجود در فضای اینترنت در حوزه صنعت ساختمان است. چشم انداز سلام ساختمان تبدیل شدن به مرجع آنلاین کالا، خدمات و دانش اجرایی ساختمان در ایران (و منطقه) می‌باشد. ماموریت سلام ساختمان در پیوند دادن صنعت ساختمان با دنیای فناوری اطلاعات و کسب و کار اینترنتی با ارایه بسترهای لازم و فعالیت‌های دانش‌محور برای دسته بندی، تدوین و تولید محتوا و تحلیل‌های دقیق فنی و اقتصادی در زمینه کالاها، خدمات و دانش فنی حوزه ساختمان است.
دانشنامه تخصصی صنعت ساختمان محصول اول ما با رویکرد تولید محتوای فنی-کاربردی حوزه ساختمان می‌باشد. این دانشنامه در حال حاضر در برخی کلمات کلیدی مرتبط با صنعت ساختمان در جایگاه اول در نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. هدف این محصول، تبدیل شدن به جامع‌ترین دانشنامه آنلاین در حوزه صنعت ساختمان است.
محصول دیگر سلام ساختمان، پایگاه مشخصات فنی، اقتصادی و بررسی کالاها/خدمات و فروشندگان ساختمانی است. هدف این محصول، ارائه مشخصات و اطلاعات قابل اتکاء فنی و محدوده قیمت کالا/ خدمات ساختمانی و بستری نوین برای دسترسی بین خریداران و فروشندگان حوزه ساختمان می‌باشد.

فایل
فایل
انصراف
همکاران