ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

پونز

شرح

http://poonez.intware.ir

poonez@intware.ir

   ایران
   تهران
   تهران

سامانه تخصصی اطلاع رسانی یکپارچه وب و موبایل مراکز آموزشی (مدرسه، آموزشگاه، دانشگاه و ...)

سامانه اطلاع رسانی پونز با استفاده از نسخه وب و موبایل مکمل قادر است ارتباط بین تمامی افراد دخیل در فرآیند آموزش را به صورت یکپارچه برقرار نماید و نیاز به بسترهای ارتباطی چند منظوره نظیر تلگرام را کاهش داده و بستری کاملا بومی و اختصاصی برای ارتباط طرفین ایجاد می‌نماید.
دبیران میتوانند پیام‌های خود را مستقیما به والدین و یا دانش آموزان (دانشجویان) ارسال کنند. کلیه فرآیندهای آموزشی نظیر ثبت نمره، عضویت و ثبت در کلاس‌های درس و ... از طریق پیامک و یا نرم افزار اختصاصی موبایل به طرفین اطلاع رسانی می‌گردد.
اپوراتورهای مراکز نیز میتوانند پیام‌های مختلف در خصوص مواردی انظباطی، شهریه‌ها و ... را از این طریق به والدین و یا دانش آموزان (دانشجویان) اطلاع رسانی کنند.
این نرم افزار دارای نسخه تحت و و نسخه موبایلی (نسخه Android و نسخه IOS) می باشد و به طور کاملا لحظه ای و RealTime پیام‌ها را به مقصد می‌رساند همچنین گزارشات متتوع مانند پیام‌های خوانده شده و ... و همچنین بخش‌های متنوع دیگر مانند سامانه بومی کلاس مجازی و آزمون آنلاین با قابلیت صدور آنی کارنامه و ارسال از طریق نرم افزار در حال افزودن به سامانه می باشد.

فایل
فایل
انصراف
همکاران