ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

دیدپا

شرح

https://didpa.ir

youssofi.reza@gmail.com

   ایران
   تهران
   تهران

فروشگاه ساز محصولات دانلودی و ارائه بروزترین شیوه های بازاریابی اینترنتی برای همکاری در فروش محصولات دانلودی

ما ایده هایی برای همه داریم ...
اگر شما خانم یا آقا هستید، شاغل یا بیکار هستید، کارمند هستید یا شغل آزاد دارید، یک استارتاپ هستید، یک شرکت کوچک یا متوسط هستید، و یا حتی یک شرکت شناخته شده بزرگ هستید، دیدپا می‌تواند به شما کمک کند.

استارتاپ دیدپا یک سیستم فروشگاه ساز رایگان است که علاوه بر فروشگاه اختصاصی، امکانات بازاریابی ویژه ای را در اختیار کاربران و وب مسترها و دارندگان جامعه های مجازی قرار داده است.

دیدپا بر این باور است که کسب درآمد از طریق فروش محصولات دانلودی، یک کار تمام وقت با درآمد بالاست. دیدپا بستری است که به شرکت های کوچک، کارآفرینان و افراد کمک می­کند به راحتی و به صورت رایگان، فروشگاه اختصاصی خود را ایجاد کنند و از طریق امکاناتی که دیدپا به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار می دهد، با اطمینان محصولات خود را برای فروش ثبت کنند. راه اندازی فروشگاه اختصاصی از طریق دیدپا به شما کمک می­کند هزینه­ های خود را تا حد چشمگیری پایین آورده و همچنین بدون دغدغه اقدام به فروش نمایید. انواع محصولات تصویری، صوتی، گرافیکی، متنی و نرم افزاری و …. در دسته بندی های مختلف را می توانید از طریق فروشگاه اختصاصی به فروش برسانید.

فروشگاه ساز رایگان دیدپا، یک طرح کارآفرینی، جهت خرید و فروش فایل ها و محصولات قابل دانلود شامل انواع فایل های مستند، ویدئوهای آموزشی، سورس کد برنامه های اجرایی، اسکریپت های طراحی سایت و انواع نمونه های کارها و لایسنس های نرم ­افزاری و … می­باشد. هدف دیدپا در فروشگاه ساز رایگان فایل، درآمدزایی برای دانش آموزان، دانشجویان، محققان و کاربران اینترنتی و زنان خانوار و … هست که نتیجه آن نشر دانش و تجربه در بین سطوح مختلف جامعه خواهد بود.

فایل
فایل
انصراف
همکاران