ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

تبلیغات در تلگرام

شرح

https://iranadsco.com

admin@iranadsco.com

   ایران
   فارس
   شیراز

تبلیغات در تلگرام و دیگر رسانه های اجتماعی

ایران ادز چگونه کار میکند؟
ایران ادز با بستری که در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ایجاد کرده است، میتواند تبلیغات شما را به صورت هدفمند و موضوعی در هزاران کانال تلگرام منتشر کند. ارسال تبلیغات به شیوه های گوناگون اعم از تصویری، متنی، عکس های متحرک(گیف) و یا ویدیویی میباشد.

کسب درآمد به سبک ایران ادزی …
کسب درآمد در ایران ادز دارای فرمول بسیار ساده ای میباشد. ما تبلیغات را جذب میکنیم، صاحبان کانال همان تبلیغات را در کانال تلگرامشان منتشر میکنند و ۷۰ درصد از درآمدها را از آن خود میکنند. به همین سادگی...

ويژگی های ایران ادز

هدفمندی
همواره تبلیغات هدفمند موجب اثربخشی و صرفه جویی بیشتر در هزینه ها میشود. شما با انتخاب هدفمندی موضوعی دلخواه میتوانید تبلیغات خود را به صورت هدفمند انجام دهید و تا حد بسیار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

گارانتی کلیک ها
کلیک های غیرواقعی و تکراری به واسطه تخصص و تجربه تیم فنی ما به هیچ وجه محاسبه نمیشوند. اگر نمایش دهنده ای سعی در ایجاد کلیک های تقلبی کند، شناسایی و متوقف میشود. ما در ایران ادز از تجربه و تخصص مان استفاده خواهیم کرد تا تجربه لذت بخشی را برایتان بوجود آوریم.

آمار تبلیغات
به واسطه کنترل پانل هوشمندی که برایتان مهیا کردیم، پس از ایجاد هر کمپین میتوانید آمارهای مربوطه را به همراه انواع نمودارمشاهده و بررسی نمایید.

فایل
فایل
انصراف
همکاران