fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

Elephil

شرح

http://fabrica.jangalcode.com

bijbij@gmail.com

   ایران
   تهران
   تهران

نرم‌افزار مدیریت کسب و کار و منابع سازمان با قابلیت سفارشی‌سازی منطبق با نیازهای واقعی و جدید شرکت‌ها بدون برنامه نویسی و کاهش هزینه‌های توسعه نرم‌افزار

بسیاری از شرکت‌ها هستند که نرم‌افزارهای مدیریت کسب و کار طراحی می‌کنند و به فروش میرسانند مثل همکاران سیستم و تیم یار که برای سفارشی کردن نرم‌افزارشان برای یک سازمان مبالغ هنگفتی از مشتریان دریافت می کنند(بالای ۲۰ میلیون تومان) و یا محصولات از پیش ساخته شده و ارزانتر دارند که تعداد کمی از نیازهای مشتری را برآورده می کند.

این درحالیست که بسیاری از مشتریان همه نیازهای خود را نمی‌شناسند و یا در طول زمان نیازهایشان تغییر می‌یابد و یا راهکارهای بهتر برای حل مسائل خود پیدا می‌کنند که مستلزم تغییر در نرم‌افزار می شود. این تغییرات جدید برای آنها هزینهای سنگینی خواهد داشت.

از طرفی هر شرکت، سازمان یا کارخانه ای نیاز به یک وب سایت برای معرفی خود، خدمات و کالاهایش دارد و در برخی موارد نیاز به یک فروشگاه اینترنتی برای افزایش و تسهیل در فروش خدمات و کالاها.

همه نیازها و بررسی‌های ابزارها و امکانات موجود ما را بر آن داشت تا یک سیستم جامع برای مدیریت کسب و کارها بسازیم که مشتریان بدون داشتن دانش برنامه نویسی بتوانند آن را منطبق با نیازهای خود منطبق سازند. این سیستم با توجه به افزایش سطح آگاهی عمومی از اینترنت و کامپیوتر به کاربران عادی این تکنولوژی‌ها اجازه می دهد

از این رو از فریم‌ورک دروپال که یک فریم‌ورک کاملا انعطاف پذیر تحت وب است و تا کنون ابزارها و ماژولهای متعددی از جمله فروشگاه ساز آنلاین برای آن طراحی شده است استفاده کردیم تا این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم که صفر تا صد کسب و کار خود را از طراحی وب سایت، فروشگاه تا دریافت پیش‌فاکتور، ثبت سفارش، صدور فاکتور و کنترل پروژه و گزارش‌گیری را همه در یک جا و با نرم‌افزار فابریکا انجام دهند.

این ایده در حال حاضر برای شرکت جنرال الکترون کیت که در زمینه سفارش و تولید برد مدار چاپی فعالیت دارد اجرایی شده است.

برخی از قسمت ها و قابلیتهای فابریکا به شکل زیر است:

۱. مدیریت ارتباط با مشتریان: امکان ثبت مشخصات مشتریان و مکاتبات با آنها شامل تلفن، ایمیل، درخواست‌ها
۲. مدیریت فرآیندهای فروش: پیگیری مکاتبات فروش، پیش‌بینی فروش
۳. امکان ثبت محصول سفارشی طراحی شده توسط مشتری و صدور پیش‌فاکتور برای آن
۴. ثبت سفارش از روی پیش فاکتور و قسط بندی آن برای اجرا
۵. امکان صدور فاکتور برای قسمت‌های انجام شده کار و دریافت اجرت کار.
۶. فروشگاه ساز آنلاین با قابلیت‌های منحصر به فرد drupal commerce برای محصولاتی که آماده فروش هستند یا مشتری سفارش میدهد.
۷. تهیه گزارش دلخواه از قسمت های مختلف(فروش و تولید و مکاتبات و غیره) بعلاوه چندین گزارش از پیش آماده شده.
۸. تمام قابلیت هایی که از یک سایت آنلاین انتظار دارید با استفاده از ابزارهای قدرتمند دروپال


فایل
فایل
انصراف
همکاران