ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

اتوسازه

شرح

http://autosaze.com

info@autosaze.com

   ایران
   مرکزی
   اراک

سیستم یکپارچه تحت وب تهیه نقشه‌های سازه‌های بتنی

ساخت و ساز، صنعتی بسیار بزرگ، مقیاس‌پذیرو تکرار شونده است که در حال حاضر بسیاری از فرآیندهای مهندسی آن، از جمله تهیه نقشه‌های عمرانی برای مهندسان، تامین مصالح برای سازندگان و بازاریابی محصولات برای فروشندگان، زمان بر، گران و غیربهینه می‌باشد.
اتوسازه یک پلتفرم ابری جامع و یکپارچه است که دربرگیرنده تمام فرآیندهای ساخت و ساز، از تهیه نقشه‌های عمرانی برای مهندسین با هزینه کمتر و سرعت بیشتر گرفته تا مناقصات هوشمند و هدفمند برای تامین‌کنندگان می‌باشد. در اتوسازه مهندسین، تنها هزینه سرویسی که استفاده می‌کنند را می‌پردازند و با اتصال تامین‌کنندگان مصالح با سازندگان به کسب درآمد می‌پردازند.
کار با اتوسازه بسیار ساده است وکارهای مشکل، در پشت پرده و برروی سرورهای آن انجام می‌شود. برای استفاده از اتوسازه، مهندسین کافیست یک حساب کاربری ساخته و وارد پنل خود شوند و تنظیمات کلی خود را بارگذاری کنند، اتوسازه پردازش‌ها را انجام داده و نتایج را به آنها نشان می‌دهد. پس از تهیه هر نقشه، از تامین‌کنندگان بهترین قیمت مصالح، استعلام شده و به مشتری ارائه می‌شود.
از آنجا که بازارهای ترکیه و کشورهای آمریکای جنوبی همچون برزیل، شباهت زیادی به بازار ایران دارد، اتوسازه برنامه گسترده‌ای برای حضور در این بازارها دارد.

فایل
فایل
انصراف
همکاران