ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

اردیبهشت استودیو

شرح

http://ordibeheshtstudio.com

info@ordibeheshtstudio.com

   ایران
   قزوین
   قزوین

طراحی و ساخت بازی‌های ویدیویی با رویکرد بین‌المللی

اردیبهشت استودیو یک تیم طراحی و توسعه بازی‌های ویدیویی است که قصد دارد مشکلاتی مثل کمبود بازی با کیفیت ایرانی و خروج ارز از کشور که سال گذشته ۱۹۰ میلیون دلار بوده را از طریق خلق بازی‌های خلاقانه و با کیفیت حل کند. ما قصد داریم با نوآوری و تکنولوژی که در اختیار داریم تجربه جدیدی از بازی را به کاربران ارائه دهیم و تلاش کنیم تا وارد بازارهای جهانی شده و به رقابت با شرکتهای جهانی بپردازیم و در این راستا برای خود، ذینفعان، سرمایه گذاران و کشور خود ارزشهای مادی و فرهنگی خلق کنیم.
برای دستیابی به این مهم اردیبهشت استودیو دست به ساخت بازی‌هایی همچون زوبی، سانجو و Second Chance زد و تنها به خلق ارزش فرهنگی و کسب تجربه برای تیم پرداخت به خصوص سانجو که با توجه به فرهنگ شهر قزوین تولید شد.
در حال حاضر اردیبهشت استودیو روی بازی جدید خود که یک بازی آنلاین و مولتی پلیر می باشد کار میکند و این اولین پروژه بزرگ با رویکرد کسب در آمد در بازارهای بین المللی است.
این تیم در حال حاضر قصد دارد تا خود را به سرمایه گذاران معرفی نموده و به جذب سرمایه برای پروژه در دست اقدام خود بپردازد. همچنین تیم ما به دنبال همکاران احتمالی نیز می‌باشد.

فایل
فایل
انصراف
همکاران