ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

فروشگاه ساز آنلاین یواسپیس

شرح

http://www.Uspace.ir

crm.uspace@gmail.com

   ایران
   خراسان جنوبی
   بیرجند

اولین سامانه جامع فروش آنلاین خدمات در کشور

یواسپیس (یا فضای اختصاصی شما)، تنها سامانه جامع فروش آنلاین خدمات کشور می باشد.

توی یواسپیس شما میتونی یک ساعته و بدون هیچ هزینه‌ای، و‌ب‌سایت جامع فروش آنلاین خدمات خودت رو داشته باشی.

یواسپیس بستری رو فراهم آورده تا مردم و خدمت دهندگان بتوانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

در حقیقت، یواسپیس فضایی است برای معرفی خدمات دهنده ها و همچنین خرید آنلاین بلیط، بن تخفیف و رزرو اماکن توسط مردم

مهمترین مزیتی که ما را به جامع ترین پلتفرم فروش آنلاین خدمات در کشور تبدیل کرده، امکان تعریف و ارائه کلیه خدمات مانند رزرواسیون، بلیط فروشی و بن تخفیف برروی یک وب سایت واحد در کمترین زمان ممکن و بصورت رایگان است.

به عنوان مثال یک هتل میتونه وب سایتی با نام دلخواه خود روی یواسپیس تعریف کند و تمام خدمات خود از قبیل رزرو سوئیت، اتاق، سالن همایش، تالار پذیرایی، استخر، سالن ورزشی و همچنین فروش بلیط و بن تخفیف کافی شاپ، رستوران، سالن ورزشی و ... را در همان وب سایت به مشتریان عرضه کند.

نقش یواسپیس در اقتصاد کشور:
بیش از 50 درصد اقتصاد کشور رو خدمات دهنده ها تشکیل میدن که بخش زیادی از ظرفیت اسمی اونها خالیه و این یعنی ضرر! بسیاری از این خدمات دهنده ها علاقه دارن که از ظرفیت 40 میلیونی کاربران فضای مجازی استفاده میکنن و خدماتشون رو بصورت آنلاین به مردم بفروشن.
اما مشکل اینجاست که راه اندازی یک وب سایت و مدیریت و پشتیبانیش، سالیانه حداقل 10 میلیون تومان بودجه لازم داره و توجیه اقتصادی نداره

یواسپیس این مساله رو حل کرده و شما میتونی باهاش یک ساعته و بدون هیچ هزینه‌ای، و‌ب‌سایت خودت رو داشته باشی که توی این سایت، تمام خدماتت بصورت آنلاین به همه ارائه میشه. یواسپیس یه بیزنس برد - برده؛ چون اگه روی سایت خریدی داشتی، اون موقع، یه کمیسیون ناچیز بنا به توافق به یواسپیس میدی. پس یواسپیس تمام تلاشش رو میکنه تا تو بیشتر بفروشی و اگر این، جواب نداد، شما هیچ ضرری نکردی، چون حتی یه ریال هم هزینه ندادی.

اطلاعات بیشتر در
http://www.uspace.ir/home/intro

لازم به ذکر است، سامانه یواسپیس در مردادماه 1395 پس از طی یک مرحله آزمایشی 9 ماهه، رسماً رونمایی گردیده است.

فایل
فایل
انصراف
همکاران