ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

سرویس اتوماسیون اداری بیزمن

شرح

http://bizman.biz

nkitco.tb@gmail.com

   ایران
   آذربایجان شرقی
   تبریز

ایجاد یک اتوماسیون امن با هزینه ی مقرون به صرفه برای کسب و کار های نوپا و کوچک

اتوماسیون اداری ...!
جامعه برای رشد نیاز به مجموعه هایی دارد که در هر کدام نیروهای متخصص مجری بخشی از فرآیندها می باشند. این تخصص و اجرا نیازمند یک رابطه ی مستمر می باشد. این ارتباطات در سیستم های سنتی با استفاده از کاغذ ها و فرم ها برقرار می شود ولی جای بحث نیست که این کاغذ ها و فرم ها در مقابل زمان و حجم ارتباطات بالا پاسخگو نیستند چراکه در یک مجموعه زمان حرف اول را می زند و زمان مورد نیاز برای اجرای یک فرایند مهمترین فاکتور تعیین کننده آن است.
بهترین راه برای کنترل این مورد افسار گریخته می تواند سیستم های اتوماسیون اداری باشد که در حال حاضر شرکت ها و مجموعه های توسعه یافته و بزرگ به راحتی با انتخاب بهترین مورد برای مجموعه خود این نیاز را برطرف می نمایند. اما سوال اساسی اینجاست که آیا شرکت های نوپا و کوچک هم به این سادگی توانایی استفاده از این سیستم ها را دارند؟
جواب سوال بالا مثبت است. تیم اجرایی بیزمن متشکل از متخصصین مجرب در حوزه فناوری اطلاعات و برنامه نویسی به مدیریت عارف نصیری در سال 1393 شروع به پایه ریزی و تحقیق در مورد سیستم های زیربنایی ولی مقرون به صرفه برای کسب و کار های نوپا همچون اتوماسیون اداری، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت بازاریابی و غیره را شروع کرد که با تکیه بر تحلیل جامع از بازار هدف این محصولات توانایی شروع اجرا در اواخر سال 94 را به دست آورد و حال بعد از تقریبا 6 ماه کار مداوم و شبانه روزی، با معرفی اولین بخش سیستم جامع بیزمن با کاربرد اتوماسیون اداری، طراحی و اجرای فرایند گردش کار، نامه نگاری درون سازمانی، پیاده سازی فرم های درون سازمانی و ایجاد کارتابل سازمانی میخواهد قدمی نو در عرصه این صنعت بردارد.

فایل
فایل
انصراف
همکاران