ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

خروجی

شرح

http://www.khorooji.com

nima.hashemi65@gmail.com

   ایران
   تهران
   تهران

خروجی به یکپارچه سازی، دسترس پذیری و ایجاد استاندارد تولید محتوای متن، عکس، گرافیک چاپی، دیجیتال و همچنین ویدیو گرافیک و صدا میپردازد . این وب سایت شامل بخش های مختلفی است که قاب، کارنگار و تحریریه از جمله بخش ها هستند.

درباره خروجی: پلتفرم ارتباطی و خدمات‌رسانی محتوا
سامانه خروجی چیست؟
خروجی به یکپارچه سازی، دسترس پذیری و ایجاد استاندارد تولید محتوای متن، عکس، گرافیک چاپی، دیجیتال و همچنین ویدیو گرافیک و صدا میپردازد . این وب سایت شامل بخش های مختلفی است که قاب، کارنگار و تحریریه از جمله بخش ها هستند.

خروجی یه پلتفرم محتوایی هستش و میاد که به شما کمک کنه تا بتونید خروجیه کار خودتون رو با سرعت و کیفیت بهتری بگیرید. خروجی به دنبال یافتن حوزه‌های تهی دنیای مطبوعات در فضای مجازیه. اگه مدیرمسئولی، سردبیری، دبیر سرویسی، خبرنگاری، عکاسی، مترجمی، اهل گرافیکی، صفحه‌بندی و یا به تازگی فارغ‌التحصیل شدی و دوست داری بیای توی فضای مطبوعات و به هر کمکی احتیاج داری بیا توی وب‌سایت ما. ما می‌خوایم اهالی مطبوعات رو کنار هم جمع کنیم تا مسیری باشه برای شناخت بهترین‌ها در مطبوعات. اینجا برای شما جایی میشه که هر نیازی در فضای مطبوعات داشتی بتونی رفعش کنی. نیروی کار می‌خوای، می‌خوای از اونا تست‌های مختلف بگیری، کار پروژه‌ای داری، به آموزش نیاز داری، عکس‌های باکیفیت می‌خوای، به دنبال کار می‌گیری، می‌خوای بری کارآموزی، دوست داری توی دوره‌های کاربردی مطبوعاتی شرکت کنی و هر نیاز دیگه‌ای که داری خروجی بهت کمک می‌کنه.

قاب، سامانه تخصصی عکاسان حرفه‌ای است که قصد دارد هنر عکاسان ایرانی را به تصویر بکشد. هدف اصلی این سامانه ایجاد شبکه‌ی ارتباطی میان عکاسان و کارفرمایان مطبوعاتی و دیگر متقاضیان عکس‌های با کیفیت ایرانی است. قاب ضمن ایجاد فضای اختصاصی برای هر یک از عکاسان حرفه‌ای به منظور معرفی نمونه‌کارها و همچنین فروش عکس‌های خود، امکان خرید با کیفیت‌ترین عکس‌های ایرانی و ثبت سفارش عکاسی را برای کارفرمایان فراهم می‌نماید.
خرید آنلاین و در لحظه‌ عکس‌های با کیفیت ایرانی دسته‌ اول
دسترسی به شبکه‌ی گسترده از عکاسان حرفه‌ای
امکان ثبت سفارش به دو صورت عمومی و اختصاصی
ایجاد پروفایل شخصی و ساخت آرشیو حرفه ایی
قیمت گذاری شخصی توسط عکاسان

کارنگار ، سامانه جامع کاریابی محتوایی است که قصد دارد متخصص‌ترین و کاراترین افراد را به کارفرمایان معرفی نماید. هدف اصلی این سامانه برقراری ارتباط میان کارجویان و کارفرمایان است. کارنگار ضمن فراهم نمودن شرایطی برای توزیع عادلانه‌ی فرصت‌های شغلی در حوزه محتوا برای کارجویان، دغدغه کارفرمایان برای دستیابی به نیروهای متخصص در کوتاه‌ترین زمان را، برطرف می‌نماید.
دسترسی به شبکه‌ی گسترده از کارفرمایان و متقاضی محتوا
ایجاد شناختنامه حرفه‌ای محتوا برای کارجویان
درج آگهی استخدام عمومی و کارمندیابی مستقیم
بهره‌گیری از آزمون‌های تخصصی و شخصیت‌سنجی استخدام
پنل مدیریت حرفه‌ای شناختنامه‌ها در پروفایل

تحریریه، سامانه تولید و فروش محتوای متن و گرافیک است که قصد دارد شبکه متخصصین تولید محتوا را گرد هم آورد. هدف اصلی این سامانه ایجاد بستری برای حضور تمامی تولیدکنندگان محتوا و ثبت درخواست تولید بر اساس نمونه کارهای آنهاست. تحریریه ضمن تشکیل شبکه گسترده متخصصان محتوای متن و گرافیک و استاندارسازی فرآیندها و قیمت‌گذاری، فرآیند ثبت سفارش تولید محتوا را تسهیل و تسریع می‌بخشد.
امکان فروش آنلاین محتوای متنی و گرافیکی تولید شده
امکان ایجاد بهره‌مندی از پروفایل شخصی و بارگذاری نمونه کارها
امکان ثبت سفارش تولید محتوا به صورت مزایده
امکان ثبت درخواست مسابقات ایده‌پردازی ایجاد
دسترسی به بانک جامع تولیدکنندگان محتوای متن و گرافیک

فایل
فایل
انصراف
همکاران