fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

پین ساین

شرح

pinsignco@gmail.com

   ایران
   تهران
   تهران

ایجاد شبکه ی اطلاع رسانی ، تبلیغاتی ، فرهنگی در کشور

با سلام
به استحضار می‌رساند شرکت «مبین فناوران جی»، به عنوان اولین مجموعه طراح و تولیدکننده تکنولوژی «دیجیتال ساین‌ایج» با برند «یونیتک» به همراه شرکت «شگرف پردازش بشارت مهر» ارائه‌دهنده اولین و تنها رسانه تبلیغات دیجیتال در تاکسی‌های ایران با برند «تاکسی بورد» (با استفاده از محصولات تولید شده توسط یونیتک) در حال تجاری‌سازی یک ایده‌ی نو و خلاقانه در حوزه تبلیغات محیطی با برند «پین‌ساین» است.
در مورد اهمیت تبلیغات محیطی باید در نظر داشت که بیلبوردها و تلویزیون‌های شهری یکی از موثرترین روش‌های تبلیغی در عصر حاضر هستند و این نوع تبلیغات، امروزه حدود 7 درصد بودجه تبلیغاتی شرکت‌ها و برندهای معتبر در جهان را به خود اختصاص داده‌اند. از طرفی سازه‌های سنتی از جمله بلیبوردها مشکلاتی دارند؛ از جمله «هزینه‌های گزاف چاپ، نصب و حمل‌ونقل»، «هدفمند نبودن تبلیغات»، «محدودیت در انتخاب مکان و زمان نمایش محتوای تبلیغات»، «هزینه زیاد تبلیغ» و «طولانی بودن فرآیند تولید و نصب محتوا روی سازه».
«پین ساین» برای حل این مشکل از تکنولوژی شبکه دیجیتال ساین‌ایج استفاده می‌کند.
شبکه دیجیتال ساین‌ایج (Digital Signage Network) به مجموعه‌ای از نمایشگرها گفته می‌شود که توسط باکس‌های هوشمند یونیتک، به صورت یکپارچه، قابلیت کنترل و مدیریت محتوا از راه دور (با استفاده از اینترنت یا سایر روش‌های بی‌سیم) را ایجاد می‌نماید و همچون سایر سازه‌های تبلیغات محیطی، قابلیت جانمایی در نقاط مختلف و قرار گرفتن در معرضِ دید عموم مردم را داراست.
این سازه‌ی تبلیغاتی مدرن، شامل پنج المان است:
1. استندهای نمایشگر برای محیط داخلی و خارجی
2. باکس هوشمند «دیجیتال ساین‌ایج»
3. نرم افزار مدیریت و کنترل محتوا از راه دور
4. محیط عمومی برای نصب استندهای نمایشگر
5. پنل ثبت سفارش تبلیغ و گزارش‌گیری از کمپین‌ها (تحت وب)
هر مشتری با مراجعه به این سامانه‌ می‌تواند یک پنل جداگانه برای برند خود ایجاد کند و محتوای چندرسانه‌ایِ خود شامل تیزرهای تبلیغاتی ویدیویی، عکس، زیرنویس، لوگو، کیوآر کد و... را بارگذاری کرده و به صورت آنلاین تعیین کند که محتوای تبلیغاتی خود در چه محدوده‌ای و در چه زمان‌هایی و به چه تعداد پخش شود. محتواهای بارگذاری شده توسط مشتریان، پس از تایید برای پخش به شکلی که مشتری سفارش داده، به نمایشگرها ارسال می‌شود.
به طور خلاصه؛ این طرح به منظور راه‌اندازی مجموعه‌ای یکپارچه از نمایشگرها و سازه‌های نمایشی-خدماتی در محیط آزاد (Outdoor) و داخل ساختمان‌های بزرگ (Indoor) در سطح کشور است .
این طرح قابلیت ارائه کلیه خدمات الکترونیکی از جمله ، بانکی ، درخواست خودرو ، خدمات پرداخت ، شارژ کارت بلیط ، کلیه خدمات شهرداری ها و خدمات متنوع الکرترونیکی را در بر خواهد گرفت .
خواهشمند است در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر از جزییات این طرح و مذاکره برای سرمایه‌گذاری و یا جذب سرمایه روی اجرای این ایده، به منظور ارائه طرح به صورت حضوری، زمانی را تعیین فرمایید تا مذاکرات به شکل حضوری ادامه پیدا کند.
(پیشنهادی: آقای سالار میرزاخانیان / شماره 09131863594) برای هماهنگی به حضور معرفی می‌گرد

فایل
فایل
انصراف
همکاران