fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

نرم افزار MyProcess BPMS

شرح

http://www.MyData-co.com

MyDataCompany@gmail.com

   ایران
   تهران
   تهران

یکپارچه سازی و تسریع در پیاده سازی نرم افزارهای مورد نیاز در یک سازمان

نرم افزار MyProcess BPMS یکی از تولیدات شرکت مای دیتا و یک محصول کاملا ایرانی مبتنی بر وب است که برای پیاده سازی فرآیندهای کسب و کار یک شرکت یا سازمان بکار می رود. این محصول که بر پایه استاندارد BPMN2 طراحی شده است قابلیتهای متنوعی جهت اجرایی سازی گردشکارهای سازمان دارد بطوری که هر سازمان با داشتن حداقل دانش فنی IT، میتواند در کمترین زمان نیازهای خود را پیاده سازی و عملیاتی کند.
این سامانه با ارائه امکانات و ابزار پیاده سازی، اجرا ، کنترل و بهبود فرآیندها در سازمان های فرآیندگرا، مدیریت را پشتیبانی می کند. محیط کاربر پسند این نرم افزار، بومی بودن آن، قدرت در مدلسازی انواع فرآیندها و خواسته ها، تسهیل ارتباطات، ارائه راهکارهای تشخیص و پیشگیری مشکلات و موانع اجرا فرآیند و ارائه گزارشات و داشبورد مدیریتی قدرتمند و اجرایی شدن آن در چندین سازمان بزرگ خصوصی و دولتی، از جمله دلایل خوبی جهت انتخاب این نرم افزار برای پیاده سازی و اجرای فرآیندها در سازمان است.
شرکت مای دیتا یک شرکت دانش بنیان و عضو پارک علم و فناوری است و با داشتن کارشناسان متخصص آماده همکاری و مشاوره به سازمانهای مختلف جهت مکانیزه سازی فرآیند کسب و کار خود را دارد.
این شرکت جلب رضايت مشتریان و پاسخگويی و شفافيت در برخورد با کاربران را همواره در راس اهداف خود قرار داده و تمامی تلاش خود را در اين راستا سازماندهی کرده است.
 احترام به مشتريان، کارمندان و شرکتهای رقيب
 صداقت و رعايت اصول اخلاق حرفه¬ای
 همگام بودن با تکنولوژی روز و حرکت پرشتاب همسو با نيازهای كشور بخشی از ميثاقی است که مديريت و پرسنل اين شرکت با ايزد منان بسته¬اند


www.MyData-co.com
@MyDataCompany
021-28421483
031-32296339

فایل
فایل
انصراف
همکاران