fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

دستبافان

شرح

edari222@yahoo.com

   ایران
   اصفهان
   اصفهان

دسترسی به لباسی که برازنده ترین برای شماست از طریق شخصی سازی تولید

ای کاش یه سایتی بود که لباسی رو که خودمون دوست داریم بهش اندازه میدادیم و برامون میدوخت
تو همه نمونه های خوب دنیا عکسهاشو میدیدیم و میگفتیم این لباس رو میخواهیم
یا وقتی تو تن کسی لباسی رو میدیدیم و خوشمون میومد ، فقط کافی بود بگیم: منم اینو میخام :))
اینطوری بدون گشتن توخیابونها بهترین لباسی که مناسب چهره و اندام ماست رو پیدا میکردیم و میخریدیم...


شرح طرح:

انتخاب یک لباس ساده و شیک برای آقایان و خانمها همیشه کار ساده ای نیست خصوصا اگر زیبایی و کیفیت آن برای شما دارای اهمیت بالایی باشد دستبافان استارتاپ خلاق و جدیدی است که به کمک آن مردم می توانند با وارد نمودن اندازه های خود در وب سایت یا اپلیکیشن یا ربات تلگرام و... با انتخاب یکی از ۳ طرح زیر لباس دستباف خود را تهیه نمایید:

1: پس از ورود اندازه ها و اطلاعات که حاوی اطلاعاتی از شخصیت و علایق سفارش دهنده و برخی تستهای روانکاوانه است ، بهترین طرح و مدل با بهترین کیفیت به انتخاب طراحان ما به صورت سفارشی برای شما بافته و ارسال می‌گردد
2: تصویری از یک مدل لباس که در نمونه های سایت ما و یا اینترنت یا یک فروشگاه سطح شهر یا در تن دوستان و آشنایان و ... دیده اید را ارسال می کنید تا توسط بافندگان حرفه ای با بهترین کیفیت کاموا بافته شود این طرح شامل تمامی امتیازات طرح قبل نیز می گردد
3: علاوه بر برخورداری از امتیازات ۲ طرح قبلی شما با انتخاب طرح سوم ، از مشاوره یک طراح حرفه ای لباس به صورت اختصاصی بهره مند خواهید شد که با گفتگوی مستقیم با شما بهترین لباس که شایسته اندام و چهره شماست ، طراحی و انتخاب می گردد
ماده ی اولیه در تولیدات دستبافان از بهترین کیفیت مواد اولیه و به انتخاب مشتری خواهد بود.
دستبافان نه تنها یک پوشاک بلکه به دلیل نفیس بودن ، یک هدیه ی خاص نیز محسوب میگردد و شمامیتوانید "بافت کارت" دستبافان را به عزیزانتان هدیه دهید تا بر اساس صلیغه ی خود ، لباس مورد نظرشان را بر اساس اعتبار کارت هدیه ، سفارش دهند (درصورت درخواست لباسی با هزینه ی بیش از اعتبار ، شما از میزان کمبود اعتبار باخبر میشوید تا درصورت علاقه ، اعتبار را تکمیل نمایید و در غیر این صورت ، طرح دیگری به سفارش دهنده پیشنهاد خواهد شد).
چرا ایده ی دستبافان را انتخاب نمودید؟
چرا این ایده را انتخاب نکنیم؟

- در کنار غذا و مسکن ، پوشاک از اولین نیازهای بشریست و در عصر امروز ، اهمیت یک لباس خوب با فرهنگ ها در هم تنیده است و مردم برای خرید لباس برازنده بودجه های بالایی را اختصاص میدهند
- دستبافان برای افرادی که توانایی خروج از منزل را ندارند یا مهارتهای اندکی دارند شغل ایجاد میکند. این افراد شامل قشرهای گوناگونی همچون جامعه معلولان و زنان سرپرست خانوار میگردد.
- رشته تحصیلی من پژوهشگری در علوم اجتماعیست و یکی از عوامل آسیب زا در جامعه ، عدم تامین مالی برای قشریست که توانایی انجام کارهای ساده مهارتی را ندارند. دستبافان با ارسال چند فیلم ساده ی آموزشی ، بافتن با کاموا را به افراد آموزش خواهد داد.
- پوشاکی که در استارتاپ دستبافان تولید میگردد ، به دلیل تولید توسط دست ، در حوزه های دیگری همچون صنایع دستی نیز قرار میگیرد و میتواند از امکانات و بازار دیگر بخشها نیز بهره مند گردد.
- ما در یک نمایشگاه ساده ی شهرستانی ، بیش از 300 ثبتنام کننده برای استفاده از خدمات داشتیم که بخشی از آنان فروشگاه های لاکچری لباس بودند که تمایل به خرید داشتند و این یعنی یک موفقیت. یعنی فروش محصول قبل از تولید آن و یعنی ما برای محصولمان تقاضا و بازار آماده و استراتژی ورود به آن را دارا میباشیم.
- مشتریان و بافندگان دستبافان محدود به مکان نبوده و امید اصلی ما به گسترش بازار به سوی مشتریان خارج از کشور میباشد

دریافت توضیحات بیشتر و تماس با من از طریق ایمیل: edari222@yahoo.com

فایل
فایل
انصراف
همکاران