ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

دایرکتوری تجاری تولیدکنندگان داخلی - آرتان بیز

شرح

http://ArtanBiz.com

info@ArtanBiz.com

   ایران
   آذربایجان شرقی
   تبریز

بازاریابی بین المللی کالاهای تولیدکنندگان داخلی و فراهم آوردن ابزارهای آنلاین موردنیاز جهت افزایش فروش و توسعه صادرات کالاهای ایرانی

دایرکتوری تجاری تولیدکنندگان کالاهای با کیفیت ایرانی (آرتان بیز دات کام)، سیستم تجارت الکترونیک B2B میباشد که طی چندین سال برنامه نویسی تخصصی انجام شده تا اکثر امکانات لازم برای معرفی کالاهای تولیدی تولیدکنندگان ایرانی را به 5زبان اصلی دنیا (ترکی آذربایجانی، ترکی استانبولی، انگلیسی، فارسی و عربی) در سطحی وسیعتر از طریق اینترنتی فراهم نماید. تقریباً بیشتر از 90درصد پروژه پیشرفت فنی دارد و با چالش های متعدد در خصوص نحوه پیاده سازی ابزارهای کاربردی برای مدیران فروش و نحوه ساده سازی آنها همچنان در حال تحقیق و بهینه سازی هستیم.
به نظر ما یکی از بزرگترین مشکلات اقتصادی استان و کشور ما، عدم توانایی مدیران و تولیدکنندگان به معرفی مناسبتر کالاهای تولیدیشان در سطح کشور و همچنین در سطح کشورهای همسایه که با زبانهای مختص به خودشان تجارت میکنند میباشد و نیز متاسفانه اکثر تولیدکنندگان ابزار فروش آنلاین استاندارد در اختیار ندارند.
تیم ما تلاش میکند با فراهم آوردن امکانات تجارت الکترونیک در این دایرکتوری با استفاده بهینه ار تکنیک های سئو و ابزارهای تجارت آنلاین، به معرفی دقیقتر، مناسبتر و ترجمه تخصصی کالاها، در سطحی وسیعتر (حداقل تا کشورهای دوروبر همسایه مون)بپردازد تا بتوانیم به نوبه خودمان در روغنکاری چرخ اقتصاد تولیدکنندگان نقش موثری ایفا نماییم.
همانطوریکه میدانیم صنعت و تولید کشور ما متاسفانه به علت سنتی بودن و بازار بسیار محدود با مشکل عدم توانایی در فروش و کاهش تولید شدید مواجه میباشد که مسبب افزایش آمار بیکاری و مشکلات متعددی شده است. به نظر ما اگر تولیدکنندگان ما بتوانند کالاهای تولیدی خودشان را بفروشند مطمئنا میتوانند جذب نیروی کاری بیشتری داشته باشند و امرار معاش خانواده های زیادی از این بابت تامین خواهد شد.
آرتان بیز از دو کلمه "آرتان" که در زبان ترکی به معنی در حال فزونی و افزایش (رشد) و کلمه بیز که مخفف Business به معني تجارت می باشد و در استفاده از ArtanBiz تلاش داریم که رشد تجارت تولیدکنندگان داخلی که یکی از اهداف اصلی تیم ما میباشد را نشان دهیم.
هدف اصلی ما از اجرای این طرح کمک به توسعه و رشد تجارت تولیدکنندگان داخلی میباشد. ما در این دایرکتوری بیش از 4200 دسته بندی تخصصی فراهم نموده ایم که کاربران و تجار خارج از کشور میتوانند کالای مورد نظرشان را به صورت تخصصی، منطقه ای جستجو نمایند و با استفاده از قابلیت مقایسه حرفه ای، با دیگر کالاها مقایسه نمایند و به تناسب درخواست خودشان آنلاین سفارش دهند که به صورت مستقیم با مدیر فروش کالای مربوطه مذاکره نمایند و تبادل اطلاعات نمایند. قابلیت بررسی، انتخاب و سفارش آنلاین کالا مهمترین وجه تمایز این سیستم خواهد بود.
شعار ما:
رشد تجارت تولیدکنندگان داخلی.

چشم انداز:
دریچه ای جهانی رو به کالاهای تولیدی با کیفیت ایرانی.

ماموریت ها:
ما برآنیم تا با ایجاد بستر معرفی و فروش کالاهای تولیدکنندگان داخلی در سطحی گسترده، فردایی بهتر برای کشور عزیزمان بسازیم.
- معرفی کسب و کارهای ایرانی در عرصه بین المللی
- حمایت از تولید ملی توسط معرفی و تسریع در دسترسی به کالا و خدمات ایرانی
- تسهیل در روابط مشتری-بنگاه
- ایجاد فضای سالم رقابتی به منظور توسعه بازار بنگاه های کسب و کار ایرانی
- تسریع در تشکیل زنجیره تامین از نگاه دیگر بنگاه های کسب و کار
- شفاف سازی مزیت های رقابتی محصولات ایرانی

آدرس وبلاگ ما هم ArtanBiz.ir میباشد که در حال جمع آوری، ترجمه و ارائه اطلاعات لازم و محتوای مناسب برای تولیدکنندگان محترم میباشد.

فایل
فایل
انصراف
همکاران