fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

هوم آران

شرح

http://homearan.com

info@homearan.com

   ایران
   تهران
   تهران

فروش تجهیزات ساختمان

asdبا گسترش فضای مجازی و سرعت اینترنت اکثر خرید های ما را به شکل دیگری درآمده و ما را به چالش کشیده است. ویژگی ها و مزایای خرید اینترنتی هر روز تعداد زیادی از ما را به امتحان و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید تشویق می‏‌کند. امروزه افراد زیادی این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.

در این روز ها که همه درگیر مسائل روزمزه هستیم اوقات فراغت و زمان ما بسیار باارزش شده است. همه ما برای اوقات فراغت و زمان خود برنامه ریزی داریم. دیگر صرف زمان‌های طولانی برای خرید و تحقیق در مورد اجناس برای ما دشوار است. صرف زمان خود برای تفریح، آموزش، ورزش و استراحت اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏ وقت‌گیرخرید کردن دارند.

به همین دلیل است که روز به روز بر تعداد استفاده‏ کننده های سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

ما در هوم آران با فراهم کردن اطلاعات دقیق از تمامی کالا ها ، امکان مقایسه و بررسی کیفیت کالا ها شرایط را برای شما مشترینان عزیزراحت و آسوده کرده ایم.

هوم آران به معنای خانه ی ایرانی ، وب سایت نقد و بررسی و فروش تمامی محصولات و خدمات مرتبط با یه خانه و آپارتمان است. هوم آران قصد دارد بازار مصالح ساختمانی و تجهیزات لازم برای ساخت یک خانه شفاف کند و مشتری های مختلف از تمامی صنف ها بتوانند راحت و با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهند.

فایل
فایل
انصراف
همکاران