fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

سامانه شهروند

شرح

http://mycity.ir

arash.dolati.m@live.com

   ایران
   اردبیل
   اردبیل

ارتقای کاربری اینترنت در فضای شهری از رزرواسیون مشاغل حرفه ای و تخصصی و عمومی در حوزه های مختلف فعالیتی ،تا ایجاد بستر مناسب جهت اطلاع رسانی های شهری ومدیریت بحران ، کاهش بار ترافیکی ، ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم

سامانه شهروند

با توجه به نیاز امروزی جهت بهره برداری هرچه بهتر از فضای مجازی و اینترنت ، عدم وجود بستر مناسب در اینترنت جهت مدیریت شهری در بخش های متفاوت همچنین استفاده از پتانسیل اینترنت برای ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ، کاهش مراجعات مستقیم به سازمان های محلی ، و ... از جمله نیاز های امروز جامعه است .
سامانه شهروند در سطح وب همچنین آپ های موبایل امکان رزرواسیون( با پیشرفته ترین متد برنامه نویسی ) مشاغل و حرفه های تخصصی نیاز به دریافت نوبت و وقت مانند :ویزیت ازجمله پزشکان ، مهندسان ، وکلاء،مراکز سلامت ، باشگاه های ورزشی ، و ... با امکان پرداخت با شناسه های معتبر از جمله شماره بیمه نامه برای پزشکان همچنین ارائه قبض های آب ، برق و گاز برروی سامانه همچنین پرداخت آنها ، کاهش بار ترافیکی با حذف مراجعات غیر ضروری به مشاغل ، امکان اطلاع رسانی های شهری با همکاری سازمان هاو ارگان های مربوطه ، و ارایه گزارشات مختلف جهت بهبود توسعه شهر و شهرنشینی نیز مهمترین بخش این سامانه اشتغال مستقیم و غیر مستقیم دربخش های مختلف سامانه از بازاریابان تا صاحبان مشاغل و پرسنل اداری سامانه و ... فراهم می سازد.

فایل
فایل
انصراف
همکاران