fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

Forcell

شرح

http://www.Forcell.ir

amink4@gmail.com

   ایران
   اصفهان
   اصفهان

پلتفرم توانمند سازی نیروهای فروش

بر خلاف تصور عموم در کشور ما که بازاریابی و فروش را امری تجربی می دانند و صرفا این آیتم را دلیل موفقیت و شکست فعالیتهای فروش و بازاریابی می دانند نگاه به این موضوع در کشورهای توسعه یافته به شدت علمی است و ابزارها، فرایندها و سیستم ها را هوشمندانه برای دستیابی به اهداف به خدمت می گیرند، فرسل ابزاری است که فرایندهای روز را به صورت یک ابزار ساده و سیستمی در اختیار کسب و کارها قرار می دهد.

فرسل چیست ؟
"فرسل " مانند یک معلم و راهنما در کنار تیم فروش قرار میگیرد .
"فرسل" مانند یک مربی همیشه حاضر، بهترین سبک و روش موفقیت برای تیم های فروش حرفه ای را انتخاب کرده و آن را به فروشندگان شما می آموزد و قدم به قدم برای رسیدن به اهداف فروش شرکت شما ،آنان را همراهی می کند.استفاده از این پلتفرم شرکتها را قادر میسازد که با استاندارد بالاتر و هوشمندی بیشتر فروش خود را مدیریت کنند و کارایی تیم خود را افزایش دهند.
این محصول نرم افزاری است برای مدیریت تیم های فروش و بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتری .علاوه بر این فرسل به عنوان یک دستیار و راهنمای هوشمند برای پرسنل فروش عمل کرده و در هر مرحله از فرآیند فروش مسیر و مرحله بعدی مورد نظر را به فروشندگان اعلام کرده و راهنمایی ها و آموزش های لازم را در اختیار آنها قرار خواهد داد. نمونه مشابه داخلی برای این پلتفرم وجود ندارد. در حال حاضر نسخه تحت ویندوز آن ، البته با پایگاه داده متمرکز (ابری) آماده شده و در حال استفاده توسط برخی مشتریان میباشد و هم اکنون در حال توسعه نسخه وب و موبایل این نرم افزار میباشیم.

فایل
فایل
انصراف
همکاران