fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

توانیتو

شرح

http://www.tavanito.com

v.rajabloo@gmail.com

   ایران
   البرز
   کرج

توانمند سازی افراد دارای معلولیت

توانیتو، توانمندسازی برای همه

توانیتو پلتفرمی برای عرضه خدمات به همه اقشار جامعه به خصوص قشر دارای معلولیت در ایران است.
ماموریت توانیتو برقراری ارتباط میان افراد دارای معلولیت و عرضه‌کنندگان خدماتِ مختلف در جامعه است. افراد دارای معلولیت، بیش از ۱۵درصد جامعه ایران را تشکیل می‌دهند ولی، به دلایل مختلفی از جمله عدم مطالبه‌گری این قشر، کمتر خدمات‌دهنده‌ای به عرضه خدمات به این اقشار فکر می‌کند. توانیتو می‌کوشد بازار بالقوه‌ای را فعال کند که بیش از ۱۰میلیون نفر مخاطب دارد. البته افراد دارای معلولیت تنها مخاطبِ هدف توانیتو نیستند و در واقع بزرگ‌ترین جامعه مخاطبانی هستند که توانیتو درصدد است تا هدف قرارشان دهد. سالمندان، افرادی که به خاطر ضرب، جرح، تصادف یا هر حادثه‌ای دچار معلولیت کوتاه‌مدت یا بلندمدت شده‌اند نیز در زمره مخاطبان توانیتو قرار می‌گیرند. همچنین در بخش عرضه خدمات نیز توانیتو گروه‌های مختلفی از جمله خدمات‌دهندگان پزشکی و غیرپزشکی را هدف قرار داده است که می‌توانند با استفاده از توانیتو به مشتریان جدید و بازار بکر و دست‌نخورده‌ای خدمات‌رسانی کنند.
چشم‌انداز توانیتو، جامعه‌ای است که در آن اقشار مختلف، صرف‌نظر از معلولیت یا بیماری‌شان دسترسیِ برابری به خدمات مناسب داشته باشند. جامعه‌ای که یک فرد دارای معلولیت به اندازه یک فرد غیر معلول، امکان استفاده از خدمات چه به صورت آفلاین و چه آنلاین را داشته باشد و به خاطر وضعیت فیزیکی‌اش با نامهربانی و عدم پذیرش از سمت اجتماع مواجه نشود.
در ذیل می‌توانید با بخش‌های اصلی خدمات پلتفرم توانیتو بیشتر آشنا شوید.

• خدماتی برای زندگی بهتر
• کاریابی و استخدام
• پلتفرم خرید و فروش کالای توانبخشی نو و کارکرده

عرضه خدمات در توانیتو
صاحبان مشاغل و عرضه ‌کنندگان خدمات می‌توانند خدمات خود را در توانیتو و برای افراد دارای معلولیت، سالمندان، بیماران و سایر کاربران توانیتو عرضه کنند. این خدمات می‌تواند در ازای دریافت وجه باشد یا رایگان عرض شود.
کاریابی و استخدام
هدف توانیتو، توانمندسازی برای همه است. افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند بسته به نیازشان برای کسب‌وکار خود از میان کاربران توانمند و حرفه‌ای توانیتو، نیروی آماده به کار استخدام کنند.
پلتفرم خرید و فروش کالای نو و کارکرده
در این بخش افراد می‌توانند بدون واسطه برای خرید یا فروش کالای توانبخشی موردنظرشان اقدام کنند. به این ترتیب در سریع‌ترین زمان و کم‌ترین قیمت می‌توانند محصولی را عرضه یا خریداری کنند.

فایل
فایل
انصراف
همکاران