ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

بازی آنلاین سی می

شرح

https://seemeonlinegame.com/home

nazari.bm93.ut@gmail.com

   ایران
   تهران
   تهران

پرمخاطب ترین بازی آنلاین کشور

پلتفرم بازی آنلاین سی می ، بستری است برای ایجاد بازی های آنلاین و همزمان ساده ، مفرح و متنوع.
سی می با داشتن دو مزیت اصلی فرصت تبدیل شدن به یکی از بزرگترین اپ های سرگرمی کشور را دارد .
همه بازی های موفق ایرانی امروزه بر پایه "سوال و جواب" بنا شده اند. دلیل آن هم محوریت زبان فارسی در این گونه بازی هاست که امکان رقابت بازی های مشابه خارجی را از بین می برد. حال اضافه کردن امکان رقابت آنلاین و از آن مهم تر رقابت همزمان بر جذابیت های این نوع از بازی ها می افزاید.
بازی های ایرانی موفق در این حوزه هر کدام گوشه ای از این جذابیت های فنی و محتوایی را ایجاد نموده اند و با این وصف توانسته اند به موفقیت های چشمگیری دست یابند. بازی آنلاین سی می همه این مزایا را به طور یکجا در خود جا خواهد داد.
امکان فنی برقراری "همه بازی های مبتنی بر سوال و جواب" با مکانیزم آنلاین و همزمان در حال حاضر ایجاد شده است. می توان همه بازی های مبتنی بر ایموجی ها، کلمات، سوالات علمی، سوالات عکس دار، تست های هوش و ریاضی و ... هر بازی از این دست را به طور "جزیره ای" بر روی این زیرساخت فنی ایجاد نمود.
بازی سی می از تکنولوژی BotMother که در ادامه به تفصیل توضیح داده خواهد شد بهره می برد که این تکنولوژی سی می را به تنها بازی سوپر فول کلاینت ایرانی تبدیل خواهد کرد.
تا کنون 8 ماه از روند توسعه بازی آنلاین سی می گذشته است، اولین بازی زیرمجموعه این جزیره بازی ها (SeeMoji) با همان نام بازی آنلاین سی می برای نمونه و دریافت بازخورد کاربران در نمایشگاه الکامپ 2018 رونمایی شد.
در حال حاضر بازی سی می بدون هیچ تبلیغاتی در عرض 1 ماه 3000 کاربر جمع آوری کرده و از طریق لینک های زیر می توان به کلاینت های مختلف بازی دسترسی داشت.
وبسایت: www.seemeonlinegame.com
دانلود اپلیکیشن اندروید: http://yon.ir/straight
دانلود اپلیکیشن اندروید از بازار: http://yon.ir/BAZAARAPP
دانلود اپلیکیشن IOS از سیب اپ: http://yon.ir/IOSAPP
بات تلگرام بازی: @seemebot
بات بله بازی: http://yon.ir/BALEBOT
بات گپ بازی: http://yon.ir/GAPBOT

فایل
فایل
انصراف
همکاران