fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

فروشگاه اینترنتی کالای ایرانی واجار

شرح

https://Wajar.ir

info@Wajar.ir

   ایران
   تهران
   تهران

عرضه کالای باکیفیت ایرانی

واجار ، نام یک برند ایرانی است که ایده اولیه آن در سال 1393 شکل گرفت و در سال 96 وارد مرحله اجرا شد. واجار در فاز اول خود، در حوزه تجارت الکترونیک و ایجاد یک فروشگاه اینترنتی عرضه کالای باکیفیت ایرانی فعالیت خود را آغاز کرده است. مبنای فعالیت واجار به صورت B2C است که با توجه به قابلیت Market Place بودن آن، تولیدکنندگان می توانند با در اختیار داشتن یک پنل فروشگاهی فارسی، ساده و قدرتمند، به طور مستقیم محصولات خود را برای مخاطبان و مشتریان عرضه کنند، و این روش باعث شده قیمت ها در واجار، برای مشتری جذاب و ارزان باشد.
در واجار شما می توانید با خیال راحت، کالای ایرانی خود را انتخاب کنید بدون آنکه نگرانی بابت کیفیت کالا ارائه شده داشته باشید. تیم کنترل و کیفیت واجار به طور مداوم، کیفیت کالاهای تولیدکنندگان را بررسی می کند و فقط آن دسته از کالاهای ایرانی در واجار عرضه می شوند که از نظر واجار، نمره قبولی کیفی دریافت کنند.
واجار به ازای مبلغ مشخصی از خرید مشتریان خود، با همکاری سازمان های مربوطه، درخت های میوه یا پهن برگ در طبیعت می کارد. همچنین واجار طرح های ویژه ای ابرای حمایت از کسب و کار زنان سرپرست خانوار و افراد توان خواه دارد.

واجار ؛ بازاریست به وسعت ایران.

فایل
فایل
انصراف
همکاران