fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

کرایه

شرح

http://www.keraye.com

ahmadparvizi1991@yahoo.com

   ایران
   تهران
   تهران

نهادینه شدن فرهنگ به اشتراک گذاری در ایران

یکی از مهمترین تغییراتی که در زندگی ما به وجود آمده، مصرف‌گرایی است. خیلی از ما همیشه در حال خرید و انبار کردن هستیم. فرقی نمی‌کند، کوچک باشد یا بزرگ، کارآمد باشند یا فقط نظرمان را جلب کرده باشد. بعد از مدتی متوجه می‌شویم نگهداری از این لوازم در آپارتمان‌ها و خانه‌هایی که هر روز کوچکتر ساخته می‌شوند، کار ساده‌ای نیست. چه باید کرد؟ دور بریزیم؟ بفروشیم؟ ما فکر بهتری داریم، از کرایه استفاده کنید.

ممکن است افراد زیادی به وسایلی که شما برای نگهداری آن دچار مشکل شدید، موقتا نیاز داشته باشند و یا به علت نداشتن نقدینگی کافی ترجیح دهند به جای خریدن کالا آن را کرایه کنند. امروزه به اشتراک‌گذاری اجناس در تمام دنیا به سرعت در حال پیشرفت است در خانه‌های ما نیز بسیاری از وسایل مورد استفاده، قابل اشتراک‌گذاری هستند. البته در مورد بعضی اجناس نیز در بازارهای سنتی این کار صورت می‌گیرد .
ما در کرایه بستری را فراهم کردیم تا افراد بتوانند به راحتی اجناس خود را به اشتراک گذاشته و نیاز دیگران را رفع کرده و همچنین از این طریق خود نیز به درآمد برسند. ما می‌کوشیم تا بتوانیم فرهنگ به اشتراک‌گذاری اجناس را برای هرچه بهتر شدن در مصرف منابع در جامعه نهادینه کنیم. به این ترتیب علاوه بر برطرف کردن نیاز هر دو طرف، رفتارهای مصرف‌گرایانه جامعه نیز کاهش خواهد یافت. کاهش مصرف‌گرایی یعنی صرفه‌جویی و همه از مزایای صرفه‌جویی در زندگی فردی و اجتماعی مطلعیم.

با کرایه، بر زندگی خود و اجتماعتان تاثیر مثبت بگذارید.

فایل
فایل
انصراف
همکاران