ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

ایستگاههای اینترنت رایگان

شرح
   هنوز مشخص نشده!
   هنوز مشخص نشده!
   هنوز مشخص نشده!

ارائه اینترنت رایگان را با صرفه اقتصادی به مردم

این ایستگاهها، چیزی شبیه به دستگاههای خودپرداز، با قابلیتهای بیشتر هستند. یک تبلت، یک خط اینترنت (که حالا دیگه با اینترنت 3G ممکنه) و یک نرم‌افزار محدودکننده خدمات اینترنتیِ تبلت مورد نظر به سوژه‌های هدف (تمام چیزی که کابر روی تبلت میبینه، همین نرم‌افزار هست).
هزینه هر نسخه از این دستگاهها، چیزی حدود 3 میلیون (در حالت ایده‌آل) + یک هزینه حدودی در ماه (متغیر) بابت اینترنت و ترافیک مصرفی و همچنین هزینه ناچیز برق مصرفی میشه. منبع درآمد این ایستگاهها هم میتونه گرفتن حق اشتراک جهت ارائه سایتهای سوژه بر روی اونها باشه.
نکته‌ای که در این بین هست اینه که این دستگاهها میتونن علاوه بر خرید، برای سر زدن به هر سایت مجاز دیگه‌ای که حق اشتراکش رو پرداخت کرده باشه هم استفاده بشن و حق اشتراک هر سایت به نسبت وسعت اون سایت و حجم ترافیک اینترنت میانگین مصرفی مورد نیاز اون در ماه تعیین بشه. توجیه سایتها هم برای دادن حق اشتراک برای بودن در این سیستم کاملا مشخص هست. برای سایتهای فروشگاهی، مشتری بیشتر (هر کدوم از این ایستگاهها، یک فروشگاه برای اونها محسوب میشن) و برای سایتهای محتوایی و ...، مخاطب بیشتر. اونها میتونن در دسترس بودن رایگان و بدون نیاز به اینترنت سایتهاشون رو جار بزنن و مخاطب و مشتریهای بیشتری رو جذب کنن. یه مزیت فوق‌العاده.
علاوه بر این، دستگاه مورد نظر میتونه به نسبت قدرت و پهنای باند اینترنت مصرفیش، همزمان برای سقف مشخصی از دستگاههای اطرافش، اینترنت رو از طریق Wi-Fi به اشتراک بذاره و استفاده‌کنندگان همزمان خودش رو بالاتر هم ببره. هر چقدر که ایستگاههای بیشتری از این دستگاه در مناطق، شهرها و استانهای مختلف باشه، مخاطبانش هم بیشتر میشن. مثل اپراتورهای تلفن همراه. همینطور میزان قابلیت اشتراک همزمان، میزان مناسب بودن رابط کاربری نرم‌افزار اصلی و تعداد سایتهای تحت پوشش اون میتونه جذابیتهای اون رو برای مخاطبان و مشتریانش (سایتها) بالاتر ببره.

فایل
فایل
انصراف
همکاران