fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

آی مدریک

شرح

http://imedrik.com

info@imedrik.com

   ایران
   تهران
   تهران

آموزش و استخدام

بیکاری یکی از چالش های بزرگ اقتصاد ایران است؛ این را همه می دانیم. متاسفانه تعداد زیادی جوان (و گاه حتی میانسال) فارغ التحصیل و آماده به کار هستند اما به دلیل نداشتن مهارت امکان پیدا کردن شغل ندارند و یا نمی توانند از طریق خود اشتغالی برای خود درآمدی ایجاد کنند. جالب است در همین شرایط کارفرماهایی هستند که نیازمند نیروی کار ماهرند اما نمی توانند نیروی کار مناسب را پیدا کنند. این اوج ناکارآمدی در بازار کار ایران است.

استارتاپ آی مدریک (imedrik.com) با هدف پر کردن این گپ طراحی شده است. این استارتاپ تلاش می کند با توجه به فرصت های شغلی موجود، مهارت لازم را در کارجویان ایجاد کرده تا آنها بتوانند شاغل شوند. آی مدریک یک سایت مبتنی بر آموزش و استخدام است. در این سایت کارفرمایان تعداد و شرایط نیروی کار مورد نیاز خود را اعلام می کنند، پس از آن آی مدریک دست به کار میشود و افراد مستعد جویای کار را شناسایی کرده و در یک بوت کمپ به شرایط مورد انتظار کارفرما می رساند. در این بوت کمپ آموزشی مهارت های مورد نیاز کارفرما در کارجو ایجاد می شود.
پس از ایجاد مهارت لازم در کارجو، آی مدریک او را برای مصاحبه به کارفرما معرفی می کند. در صورت پذیرش و استخدام فرد توسط کارفرما، آی مدریک همچنان در کنار آن فرد و سازمان باقی می ماند تا پیشرفت در کارراهه شغلی ایجاد شود؛ اما اگر فرد نتوانست نظر کارفرما را جلب کند بازهم جای نگرانی نیست، آی مدریک مجددا اقدام به یافتن فرصت های شغلی مناسب کرده و یک مصاحبه کاری جدید را ترتیب می دهد تا در نهایت نتیجه حاصل شده و فرد جویای کار بتواند یک شغل مناسب پیدا کند.

آی مدریک یک کار صادقانه و با کیفیت را آغاز کرده است و تلاش دارد حمایت کارفرمایان و اعتماد کارجویان را بدست آورد. اگر شما خودتان کارفرما یا کارجو هستید و یا کارفرمایی را می شناسید که قصد استخدام نیروی کار ماهر را دارد یا فرد جویای کاری در اطراف خود دارید که میخواهد یک کار مناسب پیدا کند، آی مدریک (imedrik.com) را به او معرفی کنید. بدون تردید این استارتاپ یک گزینه ایده آل برای شماست

فایل
فایل
انصراف
همکاران