ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

سفیران مهر

شرح

https://safiranmehr.com/

useworkspace@gmail.com

   ایران
   اردبیل
   اردبیل

کارت ویزیت الکترونیکی


سفیران مهر یک پنل ارسال پیامک هستش که برای تبلیغات و اطلاع رسانی به یک یا تعداد بیشماری مخاطب استفاده میشه .

برا اینکه از این امکان ارسال پیامک در سمبا استفاده کنید باید در سایت ثبت نام انجام بدی که برای ثبت نام باید کدمعرف داشته باشی (معرف همون کسی هست که سایت سفیران مهر را به به شما معرفی کرده و لینک کانال رو در اختیارتان قرار داده و مسؤولت آموزش و راهنمایی شما را دارد) . سپس در ادامه , پس از انجام ثبت نام , وارد قسمت پروفایل شده و اطلاعات مربوط به خود و تصویر کارت ملی یا گواهینامه یا یک کارت شناسایی معتبر و دارای شماره ملی خود را در آن قسمت قرار دهید .

روشهای ارسال پیامک

می توانید به شماره های مخاطبینی که شماره آنها را در پنل شخصیتان وارد کرده اید , پیام ارسال کنید .
و یا اینکه می توانید بر اساس کدپستی و … پیام انبوه ارسال کنید .

کارت ویزیت الکترونیکی

پس از ثتنام کاملا رایگان و تکمیل اطلاعات خود در سایت, می توانید از سامانه درخواست خرید کارت ویزیت الکترونیکی داشته باشید . مثلا شما صاحب کسب و کار خود , به عنوان مثال صاحب یک اغذیه فروشی به نام آبادان هستید, مشتری از شما درخواست کارت ویزیت می کند که اطلاعات تماس و قیمت خدمات شما را همراه خود داشته باشد . شما می توانید کد crm خود را که این کد می تواند شامل یک عدد یا یک کلمه باشد به مشتری بدهید . مثلا کد شما میتواند اغذیه آبادان باشد که هودتان این کلمه را به دلخواه خود انتخاب کرده اید . پس از مشتری می خواهید که کلمه "اغذیه آبادان" را به شماره 5000214 پیامک کند . با این کار متن کارت ویزیت شما (شامل آدرس کسب و کار شما , لیست خدمات, تعرفه ها, معرفی خودتان , لینک کانال تلگرامی یا هر اطلاعات مجاز دیگر به دلخواه خودتان ) برای مشتری ارسال می شود و کارت ویزیت الکترونیکی شما , همیشه همراه این شخص خواهد بود .
هر لحظه از طرف شما , متن این کارت ویزیت قابل تغییر و ویرایش است و محدودیتی از این نظر وجود ندارد .
وقتی مشتری کد crm شما یا همان اغذیه آبادان را به شماره سانامه سمبا ( 5000214 ) ارسال میکند , کارت ویزیت شما را دریافت میکند .
با این کار شماره مشتری در دفترچه تلفنی که در پنل کاربری مربوط به شما هست ذخیره میشود .

مشتریانی که شماره آن ها به این طریق وارد لیست دفترچه تلفنتان شده است , برا اینکه آن ها را مشتری دائم خود کنید , می توانید تاریخ تولد ایشان یا هر مناسبت دیگری را با ارسال پیامک تبریک یا تسلیت بگویید . یا خدمات و محصولات جدید و یا تغییر آدرس و طرح های تشویقی و تخفیفی خود را از این طریق به ایشان اطلاع رسانی کنید ...

برای این که بتوانید از سامانه سمبا کسب درآمد داشته باشید , کد بازاریابی خود را به عنوان کد معرف دراختیار افراد یا کسب و کار های دیگر قرار دهید تا از ثبتنام و خرید هریک از آنها از شمبا , شما نیز درآمدزایی قابل توجهی خواهید داشت .

فایل
فایل
انصراف
همکاران