fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

گروه آموزشی و مهندسی آسان عمران

شرح

http://www.asanomran.ir

asanomranir@gmail.com

   ایران
   تهران
   تهران

با توجه به نقش آموزش های تخصصی نرم افزارها برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی عمران و عدم تدریس این نرم افزارها در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هزینه های بالای کلاس های آموزشی آموزشگاه ها و موسسات خصوصی و همچنین هزینه های بالا و کیفیت نامناسب فیلم های آموزشی و ایبوک ها در سایت های تخصصی مهندسی عمران هدف از تاسیس گروه آموزشی و مهندسی آسان عمران ارائه آموزش های آسان و مفهومی با بهترین کیفیت و هزینه ای که بیشتر دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته قادر به تهیه این آموزش ها باشند به صورت مجازی می باشد. که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه این قشر خواهد بود. ارتقای سطح دانش حرفه ای و مهارت های مورد نیاز دانشجویان و مهندسان و متخصصین حوزه صنعت ساختمان مهمترین هدف گروه آموزشی و مهندسی آسان عمران می باشد.

اهداف تاسیس گروه آموزشی و مهندسی آسان عمران

با توجه به نقش آموزش های تخصصی نرم افزارها برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی عمران و عدم تدریس این نرم افزارها در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هزینه های بالای کلاس های آموزشی آموزشگاه ها و موسسات خصوصی و همچنین هزینه های بالا و کیفیت نامناسب فیلم های آموزشی و ایبوک ها در سایت های تخصصی
مهندسی عمران هدف از تاسیس گروه آموزشی و مهندسی آسان عمران ارائه آموزش های آسان و مفهومی با بهترین کیفیت و هزینه ای که بیشتر دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته قادر به تهیه این آموزش ها باشند به صورت مجازی می باشد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه این قشر خواهد بود.
ارتقای سطح دانش حرفه ای و مهارت های مورد نیاز دانشجویان و مهندسان و متخصصین حوزه صنعت ساختمان مهمترین هدف گروه آموزشی و مهندسی آسان عمران می باشد.

خدمات آموزشی گروه آموزشی و مهندسی آسان عمران

برگزاری دوره های آموزشی نرم افزارهای تخصصی رشته مهندسی عمران

برگزاری دوره های آموزشی دروس تخصصی رشته مهندسی عمران

برگزاری دوره های آموزشی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران

فایل
فایل
انصراف
همکاران