ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

فروشگاه اینترنتی ماهی بندر

شرح

https://mahibandar.com

info@mahibandar.com

   ایران
   هرمزگان
   بندرعباس

عرضه محصولات دریایی تازه و ارگانیک بندرعباس

فروشگاه اینترنتی ماهی بندر، بهترین مقصد برای خرید اینترنتی محصولات دریایی شما در ایران است. تمامی ایرانیان میتوانند انواع محصولات دریایی جنوب کشور (خلیج همیشه فارس) شامل ماهی ، میگو ، ادویه ها و چاشنی های تخصصی و مخصوص جنوب کشور را به صورت آنلاین خریداری کنند و به آسانی تحویل بگیرند.
در این فروشگاه کلیه محصولات به صورت تازه و روزانه تهیه ، فرآوری ( خالی کردن شکم ، زدن سر و دم و فیله کردن (طبق نیاز مشتری)) و شستشو بهداشتی انجام می گیرد. سپس درون بسته های بهداشتی قرار گرفته و برای حفظ کیفیت محصولات و جلوگیری از اکسیداسیون به وسیله دستگاه اتوماتیک وکیوم هوای داخل بسته ها تخلیه می گردد و جهت ارسال هوایی منجمد می شوند.
فروشگاه اینترنتی ماهی بندر با پیاده سازی روش های متنوع پرداخت امکان خرید در هر زمان و مکانی با شرایط ساده و آسان را فراهم کرده است.
این فروشگاه با ایجاد تنوع در محصولات دریایی (ماهی ، میگو ، لابستر، ادویه جات و چاشنی ها) و تحویل در محل مشتری (تهران ، کرج ، مشهد ، رشت و…) و تحویل درب باربری برای سایر شهرهای کشور تجربه خرید اینترنتی لذت بخش محصولات دریایی خلیج فارس را به سادگی برای شما فراهم می سازد.
در فروشگاه اینترنتی ماهی بندر شما بهترین کیفیت و قیمت را برای محصولات دریایی (ماهی ، میگو ، ادویه جات و چاشنی ها ) دریافت خواهید کرد.
از طريق سایت اینترنتی يا اپلیکیشن ( نرم افزار) مخصوص تلفن های همراه اندروید یا آیفون (IOS) در هر زمان و مکان میتوانید به راحتی سفارشات خود را ثبت و هزینه آن را با روش های متنوع پرداخت نمایید.

فایل
فایل
انصراف
همکاران