fa-IR
اولین و بزرگترین ارایه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران

خدمات زیر ساخت ابری

اولین و بزرگترین ارایه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
توضیح
فعالیت‌های تحقیقاتی برای شکل‌گیری ابر XaaS به سال‌های اولیه ظهور این فناوری در عرصه جهانی برمی‌گردد. به نحوی‌که منجر به پیاده‌سازی فناوری رایانش ابری با استفاده از توان متخصصین داخلی و بدون وابستگی به شرکت‌های خارجی شده است. بر این اساس در سال ۹۳ با ارایه خدمات ابری در لایه زیرساخت وارد بازار شدیم که با موفقیت‌آمیز بودن و عملکرد فراتر از انتظار دانش‌فنی خلق شده، XaaS مورد توجه ویژه قرار گرفت و هم‌اکنون مفتخریم که پس از ورود به عرصه رقابت و به پشتوانه تلاش و پشتکار فراوان، توانسته‌ایم با فراهم‌کردن خدمات ابری به مفهوم واقعی آن در ایران، امکان تجربه استفاده از این خدمات و بهره‌گیری از مزایای آن را برای کسب‌وکارها و سازمان‌های داخلی میسر سازیم. در ادامه مسیرمان نیز بهبود مستمر و نوآوری را سرلوحه خود قرار داده ایم.
توضیحات مالی
تعرفه خدمات ابری XaaS به صورت شفاف و دقیق در سایت و از طریق ماشین حساب طراحی شده، قابل مشاهده است. لازم به ذکر است به اعضایی که از سمت فاوا معرفی می‌شوند و یا در سایت فاوا ثبت شده باشند، کد تخفیف ۳۰ درصدی ارایه می‌‌گردد.
https://xaas.ir/vps/#xaas_package_tag

https://xaas.ir/vpc/request_cloud/
مدارک لازم برای ارائه خدمات
در خدمات ابری XaaS ، کاربر می‌تواند در کمتر از ۱ دقیقه تمامی منابع خود را به صورت کاملا اتوماتیک دریافت نماید. هنگام ثبت‌نام، اطلاعات هویتی کاربر دریافت می‌شود و نیاز به هیچ مدارک دیگری نیست. تمامی مزیت خدمات ما تمام اتوماتیک بودن و کیفیت سرویس دهی و پشتیبانی است.