fa-IR

ثبت شرکت و ثبت برند

ثبت شرکت و ثبت برند
توضیح
در مراحل مختلف از فعالیت یک تیم یا یک سازمان ، ضرورت مشاوره و نیاز به تنظیم مدارک قانونی اجتناب ناپذیر بوده و عدم توجه به این مهم میتواند موجب بروز مشکلات حقوقی برای تیم یا سازمان گردد ، در این مقاطع می‌توانید با گرفتن مشاوره از یک فرد متخصص در این حوزه، راهکارهای حقوقی و قانونی مناسب را بیابید.

برخی از حوزه‌های دریافت مشاوره‌ی حقوقی - قانونی این موارد هستند:
- مشاوره و خدمات ثبت شرکتها
- مشاوره و خدمات ثبت برند
- مشاوره و خدمات کارت بازرگانی
- مشاوره و خدمات رتبه بندی شرکتها ( ساجات )
- تدوین قرارداد و تفاهم‌نامه‌ی همکاری
- مشاوره در مورد بیمه و مالیات

در دنیای شلوغ امروزی و روابط اجتماعی گسترده ای که در آن جریان دارد، هر فرد در مسیر زندگی خود با این روابط خواه ناخواه ارتباط پیدا می کند.
برای تنظیم این روابط ، نظام حاکم بر جامعه قوانینی را وضع می نماید. آگاهی از این قوانین ، برای برخورداری از زندگی اجتماعی آسوده ، ضروری بوده و در صورت غفلت از آن عواقب جبران ناپذیری به بار خواهد آمد ، و این بسیار واضح است که در دنیای تخصصی امروز، از نظر عقلی و منطقی ، این امکان وجود ندارد که هرکس به تمامی اطلاعات حرفه های گوناگون و تخصص های متنوع احاطه داشته باشد.
نتیجتا مراجعه به متخصص در هر رشته ای امری بدیهی و عقلانی است. علم حقوق و قوانین حاکم بر آن نیز از این امر مستثنی نیست و اطلاع از قوانین و قواعد حاکم بر انواع روابط اجتماعی ضروری بوده و حفظ جان ، مال و حیثیت ما در گروی آگاهی از این قوانین می باشد. همین امر موجب شده که مشاوره حقوقی با متخصصین در موقعیت های گوناگون اجتماعی و فردی لازم و ضروری شود.
توضیحات مالی
متناسب با مشاوره درخواستی هزینه مربوطه توافق خواهد گردید .
مدارک لازم برای ارائه خدمات
متناسب با مشاوره درخواستی مدارک مربوطه اعلام خواهد گردید .