fa-IR
استفاده از نقشه می‌تونه ایده اصلی توسعه یک راهکار جدید و یا گسترش خدمات حال حاضر شما باشه. در هر یک از این حالت‌ها استفاده از یک مپ و ابزارهای حرفه ای اون می‌تونه شما رو سریع‌تر به هدفتون برسونه.

سرویس‌های نقشه برای استارت آپ ها

استفاده از نقشه می‌تونه ایده اصلی توسعه یک راهکار جدید و یا گسترش خدمات حال حاضر شما باشه. در هر یک از این حالت‌ها استفاده از یک مپ و ابزارهای حرفه ای اون می‌تونه شما رو سریع‌تر به هدفتون برسونه.
توضیح
بگذارید همین ابتدا یک موضوع را به صورت شفاف مشخص کنیم: استفاده از سرویس‌های جهانی نه تنها ناپسند نیست بلکه یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای توسعه فرهنگ اینترنت در جامعه است.
هدف ما هم از توسعه زیرساخت بومی نقشه نه تنها نفی استفاده از سرویس‌های بین‌المللی نیست بلکه ایجاد رقیبی قدرتمند بوسیله الگوبرداری از برترین بازیگران جهانی این حوزه با تمرکز بر نیاز مشتریان ایرانی است. شما هم با استفاده از سرویس‌های مپ این عشق را توسعه دهید.
هدف ما در مپ ایجاد یک زیرساخت یکپارچه برای کلیه خدمات مکان محور قابل ارائه می‌باشد. گام نخست ما ارائه زیرساخت ملی نقشه بوده که برای اولین بار سراسر ایران عزیز را تحت پوشش قرار داده است. این ساختار قدرتمند که همیشه در حال توسعه و به روزرسانی است با سرویس‌های متنوع در اختیار کاربران عمومی و کسب و کارها قرار گرفته است.

مزیت استفاده از مپ چه به عنوان کاربری عمومی که به دنبال استفاده از نقشه است و یا کسب و کارهایی که از سرویس‌های مکان محور مپ استفاده می‌کنند در ارائه راهکار بومی بر اساس نیازهای کاربران در ایران و به روزرسانی‌های مداوم و سریع بر اساس بازخوردهای دریافتی است. پس شما می‌توایند مطمئن باشید که با استفاده از مپ ضمن بهره‌مندی از یک نقشه دقیق و سریع هر آنچه نیاز دارید را هم در آینده‌ای نزدیک در اختیار خواهید داشت.

پس در این مسیر با ما همراه باشید تا بتوانیم با کمک هم نقشه و سرویس‌های مکان محور را فراتر از آنچه امروز داریم برای فردا توسعه دهیم.
توضیحات مالی
اگر استارت‌آپی هستید که تازه راه افتادید خیالتون راحت باشه که از سرویس‌های ما می‌تونید کاملا رایگان استفاده کنید.
مدارک لازم برای ارائه خدمات
برای اینکه با ما کار کنید خیلی نیاز به کار خاصی ندارید. کافیه با ما تماس بگیرید و درخواستتون رو مطرح و مشخص کنید. همکاران من اطلاعات و ابزارهای حرفه‌ای ما رو در اختیارتون می‌گذارند و شما می‌تونید شروع کنید.