محتوا، نشاندهنده هویت و مسیر پیشرفت شماست. تولید محتوای مناسب منجر به پیشرفت کسب و کار می‌شود و دیده شدن شرط اصلی حضور در بین رقباست. .

تولید محتوا و برنامه‌ریزی استراتژیک محتوا بر اساس بهینه‌کاوی، تحقیقات بازار و تحلیل رفتار مخاطبان

محتوا، نشاندهنده هویت و مسیر پیشرفت شماست. تولید محتوای مناسب منجر به پیشرفت کسب و کار می‌شود و دیده شدن شرط اصلی حضور در بین رقباست. .
توضیح
متن یکی از مهمترین نوع محتواست چرا که برای موتورهای جستجو قابلیت پذیرش بیشتری دارد. از طرف دیگر گزارش‌های نوشتاری صدای رسای شما در فضای دیجیتال می‌باشد. شما می‌توانید از طریق گزارش‌های نوشتاری هویت برند خود را معرفی و با مخاطبان خود ارتباط بیشتری برقرار نمایید. همچنین در مسیر جستجوی واژه‌ای مخاطبان در گوگل ظاهر شوید. در این راستای کلیه فایل‌های متنی تهیه شده در فرامحتوا با در نظر داشتن هویت برند شما و نکات لازم برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو تهیه خواهد شد. اگر موضوعات صنعت خود را نمی‌دانید و لینک‌های مفید دانش مورد نیاز خود و خبرگزاری‌های معتبر را نیافته‌اید، می‌توانید برنامه‌ریزی و تقویم موضوعی محتوا را انتخاب کنید تا ما برای شما این تحقیق را انجام دهیم.

گرافیک یکی از شاخه‌های هنر است که سابقه‌ی پیدایش آن بسی بیش از صد سال است. هنر گرافیست در کنار دیگر شاخه‌های هنر در خدمت توسعه فرهنگی و اجتماعی جوامع قرار گرفته است. گرافیک، هنر انتقال یک پیام از طریق نمایش تصویری یک موضوع به مخاطب است. در حقیقت هنر گرافیک هنر برقراری ارتباط تصویری با مخاطبان بر اساس یک سفارش است. با توجه به پذیریش مخاطبان از هنر گرافیک، در طول سالیان اخیر شاخه‌های متعددی از گرافیک شکوفا شده‌اند و حتی بخش‌های جدیدی به آن اضافه شده است. از پرکاربردترین انواع گرافیک می‌توان موشن‌گرافیک، استاپ‌موشن، کمیک‌استریپ، تصویرسازی و اینفوگرافیک را نام برد.
هنر عکاسی یا فتوگرافی ریشه یونانی داشته و از دو کلمه فتو به معنی نور و گرافی به معنی ثبت یا نگارش تشکیل شده است. در حقیقت عکاسی یعنی ثبت یک لحظه‌ی بی بازگشت در قاب یک تصویر. برخلاف تصور عمومی در خصوص عکاسی که هر کسی با یک دوربین دیجیتال، عکاس خواهد بود، عکاسی یک هنر کاملاً تخصصی و فنی است. هنر یک عکاس انتقال یک ایده، یک پیام و یا یک احساس صرقاً از طریق نمایش یک لحظه است. به عبارت دیگر هر عکسی می‌تواند زیبا باشد اما هر عکس زیبایی، نمی‌تواند عکس هنری خوانده شود. در سال‌های اخیر عکاسی دیجیتال، هنر عکاسی را کاملاً دگرگون ساخته‌است و شاخه‌های گوناگونی نظیر عکاسی صنعتی، عکاسی محصول، عکاسی پوستر و چیدمان می‌باشد.

در دنیای پررقابت کنونی استفاده از ابزارهای مدرن روز دنیا و یکپارچه‌سازی آنها در پیاده‌سازی استراتژی بازاریابی ضروری است. بسیاری از شرکت‌هایی که امروزه به دنبال استفاده از شبکه‌های اجتماعی هستند، نمی‌توانند فعالیت‌های بازاریابی و ارتباطی موجود خود را کنار بگذارند. سازمان‌های موفق همچنان به ارسال کارت پستال، برقراری تماس تلفنی و ملاقات‌ها حضوری می‌پردازند. فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی آنها نقش پشتیبانی را برای فعالیت‌های بازاریابی، ارتباطاتی، ارتباط با مشتری و ایجاد شبکه‌های تجاری ایفا می‌نماید. همسویی شبکه‌های اجتماعی با سایر بخش‌های استراتژی بازاریابی شما منجر به موفقیت کسب‌وکار شما خواهد شد. ما آماده‌ایم تا در ابتدا جایگاه شبکه‌های اجتماعی را برایتان روشن کنیم سپس در راستای استراتژی بازاریابی شما اقدام به فعالیت نماییم. شبکه‌های اجتماعی یکی از چرخ‌های کسب‌وکار شما خواهند شد.

کمپین‌های بازاریابی اهداف متفاوتی دارد. ممکن است کمپین تبلیغاتی برای معرفی خدمت و محصول جدید و جذب مخاطب باشد، همچنین ممکن است تغییر رویه فروش سازمان و یا استفاده از تخفیف‌های به مناسبت رویداد خاصی در یک بازه زمانی مشخص مد نظر باشد، شاید برای یک واقعه اجتماعی و در زمره مسئولیت‌های اجتماعی سازمان کمپین حمایتی طراحی گردد، ممکن است برای افتتاح شعبه جدیدی از سازمان و یا رونمایی از فرآیند و مزایای جدید نیز کمپینی ایجاد شود. مهمترین نکته این است که این کمپین‌ها با اهداف مشخص و در بازه زمانی مشخصی آغاز و به پایان می‌رسند. این کمپین‌ها نتایج کوتاه مدت مشهودی دارند و ممکن است در بلندمدت هم تأثیراتی داشته باشند. فرامحتوا در این راه به شما کمک می‌کند تا بتوانید کمپین اثربخشی را طراحی نمایید.
توضیحات مالی
برای استارتاپ های فاوا تخفیف ویژه ده درصدی داریم .
مدارک لازم برای ارائه خدمات
مدارک خاصی نیاز نیست میتونید از طریق بسته های موجود در سایت www.faramohtava.com بسته مورد نظر را انتخاب کنید یا خودتون بسته تون رو بسازید .