تولید محتوا و برنامه‌ریزی استراتژیک محتوا بر اساس بهینه‌کاوی، تحقیقات بازار و تحلیل رفتار مخاطبان

دیده شدن شرط اصلی حضور در بین رقباست. ما فروشنده نیستیم بلکه بخشی از تیم تولیدکننده محتوای شما خواهیم شد و به توسعه استراتژی بازاریابی، بکارگیری محتوا در برندسازی، انتشار سریع محتوا، صرفه‌جویی در پول شما، و از همه مهمتر بهینه‌سازی عملکرد ارتباطی شما با مشتریان کمک خواهیم نمود.
توضیح
در فرامحتوا بسته‌های مختلف محتوای دیجیتال شامل محتوای متنی، خبر، گزارش و مصاحبه، محتوای گرافیکی، اینفوگرافیک، کاراکتر، کمیک استریپ، استاپ ‌موشن و موشن گرافیک و محتوای عکس برای وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی بر اساس نیاز مخاطبان تولید و انتشار می‌یابد.
متن یکی از مهمترین نوع محتواست چرا که برای موتورهای جستجو قابلیت پذیرش بیشتری دارد. از طرف دیگر گزارش‌های نوشتاری صدای رسای شما در فضای دیجیتال می‌باشد. شما می‌توانید از طریق گزارش‌های نوشتاری هویت برند خود را معرفی و با مخاطبان خود ارتباط بیشتری برقرار نمایید.

فرآیند عکاسی موضوعی می‌تواند تکمیل‌کننده نوشتار شما باشد. آنچه مد نظر قرار دارید را در قالب موضوع عکاسی عنوان کنید و به تصویر بکشید. عکاسی موضوعی با یک هدف خاص انجام می‌پذیرد.

موشن گرافیک یا گرافیک متحرک از خانواده انیمیشن‌ها می‌باشد و عموماً مرزبندی میان‌ آنها به سختی صورت می‌گیرد. با این وجود تفاوت‌های اندکی میان این سبک از تصاویر متحرک وجود دارد. موشن سبکی انتزاعی بوده و نسبت به انیمیشن سبکی ساده‌تر و بی‌دردسر خواهد بود.

در دنیای پررقابت کنونی استفاده از ابزارهای مدرن روز دنیا و یکپارچه‌سازی آنها در پیاده‌سازی استراتژی بازاریابی ضروری است. بسیاری از شرکت‌هایی که امروزه به دنبال استفاده از شبکه‌های اجتماعی هستند، نمی‌توانند فعالیت‌های بازاریابی و ارتباطی موجود خود را کنار بگذارند.
توضیحات مالی
بسته های مختلفی در سایت برای انتخاب وجود دارد دوستان خوب ما و کسب و کارهای نوپا مستقر در فاوا از تخفیف 15 درصدی برخوردار هستند .
مدارک لازم برای ارائه خدمات
آسان ترین راه ثبت نام در سایت www.faramohtava.com است .